Branky : 12. Pinc, 62. Skála - 64. Vlad, 75. Petrák

ŽK : Vávra

ČK : 0

Diváků : 40

Rozhodčí : KaštánekŠtěrba, Jevčák

Další přípravný zápas sehráli naši muži v nádherném sportovním areálu třetiligového FC Písek. Od začátku zápasu tahali naši hráči za kratší konec, domácí byli jednoznačně lepší ve všech směrech a zaslouženě se ujali ve 12.min zásluhou Pince vedení. I v další části prvního poločasu si domácí vytvořili místy drtivý tlak a pouze zásluhou brankáře Starečka a nepřesnosti hráčů domácího celku skončil poločas pouze 1:0.

Ve druhém poločase naši hráči odhodili zbytečný ostych, částečně zpřesnili rozehrávku a hra se vyrovnala. Po několika slibných útocích, kdy jsme mohli vyrovnat, přišla zbytečná ztráta před pokutovým územím domácích a z rychlého protiútoku jsme inkasovali Skálou podruhé. Druhý gól v naší síti nás definitivně probral a převzali jsme otěže zápasu. Nejprve se na levé straně uvolnil Modr a po jeho centru snížil efektně patičkou Vlad. Po pár minutách přišel krásný centr opět z levé strany od Volka na Rybku, ale toho zklamalo ve vyložené šanci zpracování, když už byl úplně sám před brankářem. V další šanci se po zpětné přihrávce od Volka ocitl Petrák, ale s jeho slabou střelou z úrovně pokutového kopu si brankář poradil. Ve své druhé šanci se ale Petrák nemýlil, po pěkné kombinaci ve středu hřiště vysunul krásnou kolmicí Rybka Petráka a ten se sám proti brankáři prosadil.

Vyrovnávací branka probrala domácí a ti měli dvě velké šance po standardních situacích, jednou vše hasil výborným zákrokem Stareček a ve druhé míč letěl po hlavičce jednoho z domácích hráčů několik decimetrů vedle.

Remíza 2:2 s třetiligovým soupeřem je lichotivá, ale je nutno sportovně přiznat, že hlavně v prvním poločase byli domácí lepší a jasně ukázali našim hráčům, kde všude musí přidat.

FC Písek: Varyš - Hrachovec, Rendla, Skála, Holý, Voráček, Kočí, Milec, Froněk, Řezáč, Pinc. Střídali: Váverka - Benetka, M. Held, J. Held, Zeman, Hanzlík, Kulík. Trenér: Rostislav Grossmann

SK Aritma: Stareček - Turbák, Troníček, Frnoch, Vávra, Hrabák, Baran, Rybka, Modr, Petrák, Beneš. Střídali: Volek, Vlad, Emin, Pecháček, Podobský, Seidler. Trenér: Tomáš Kubr