Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové přípravné zápasy

18.06.2020 | Roman Kunc

Přeštice - Muži A 2:0 (0:0)

Meteor U19 - Muži B 4:2

Aritma U19 - Vršovice U19 2:1

Aritma U17 - Vršovice U17 3:3 

Hodnocení trenérů :

Přeštice - Muži A 2:0 (0:0)

 V prvním poločase se hrál zajímavý fotbal s šancemi na obou stranách, kdy my jsme měli ty vyloženější. Ve druhém poločase vstřelil soupeř gól po rohovém kopu. Po inkasované brance jsme hru více otevřeli a výsledkem byly naše neproměněné šance a také Přeštice si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí k rozhodnutí zápasu. Definitivní tečkou byla proměněná penalta v 90.min.

Meteor U19 - Muži B 4:2

Vyrovnané utkání, když jsme hlavně v prvním poločase byli lepším mužstvem a několik pěkných kombinací doslova volalo po gólu. Ve druhém dějství převzal iniciativu mladý běhavý soupeř a zaslouženě zvítězil.

Aritma U19 - Vršovice U19 2:1

Opakují se scénář zápasů naší U19, vypracujeme si mnoho brankových příležitostí, ale ta koncovka ....zasloužené vítězství, které ale není vyjádřeno brankovým rozdílem. 

Aritma U17 - Vršovice U17 3:3 

Branky: Watzek, Brewer, Holler

Trenéři dali v zápase příležitost všem hráčům a protočili tak dvě jedenáctky. Tak jak to v takových zápasech bývá, někteří podali velmi dobré výkony a potěšili naše fanoušky. Některým hráčům se nedařilo, což k fotbalu patří, ale trenéři nebyli hlavně spokojeni s přístupem svých svěřenců.

 
2020 - nábor

 

  

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS