Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži A: Fortuna Divize A
 
kolo datum domácí hosté    
so 4.8. SK Aritma Praha FK Neratovice - Byškovice 1:2 (0:1)
1. ne 12.8. FK Admira Praha SK Aritma Praha 1:2 pk (0:1)
2. so 18.8. SK Aritma Praha FK Hořovicko 1:0 (1:0)
3. so 25.8. FK Jindřichův Hradec 1910 SK Aritma Praha 2:0 (0:0)
4. so 1.9. SK Aritma Praha Český lev-Union Beroun, z.s. 4:1 (1:0)
5. ne 9.9. TJ Spartak Soběslav SK Aritma Praha 2:1 (1:1)
6. so 15.9. SK Aritma Praha MFK Dobříš 1:2 pk (1:0)
7. so 22.9. Fotbalový klub Tachov, z.s SK Aritma Praha 3:1 (1:1)
8. pá 28.9. SK Aritma Praha TJ Sokol Čížová, z.s. 0:1 (0:1)
9. so 6.10. FC Viktoria Mariánské Lázně SK Aritma Praha 1:2 (0:0)
10. so 13.10. SK Aritma Praha SK Rakovník 1:0 (1:0)
11. so 20.10. SK SENCO Doubravka SK Aritma Praha 1:0 (0:0)
12. so 27.10. SK Aritma Praha TJ Tatran Sedlčany 1:2 (0:1)
13. so 3.11. Tělovýchovná jednota Přeštice SK Aritma Praha 1:2 (1:0)
14. so 10.11. FC MAS Táborsko SK Aritma Praha 2:3 pk (1:1)
15. so 17.11. SK Aritma Praha SK Klatovy 1898 2:0 (0:0)
16. so 9.3. SK Aritma Praha FK Admira Praha 10:15
17. so 16.3. FK Hořovicko SK Aritma Praha
18. so 23.3. SK Aritma Praha FK Jindřichův Hradec 1910 10:15
19. so 30.3. Český lev-Union Beroun, z.s. SK Aritma Praha
20. so 6.4. SK Aritma Praha TJ Spartak Soběslav 10:15
21. so 13.4. MFK Dobříš SK Aritma Praha
22. so 20.4. SK Aritma Praha Fotbalový klub Tachov, z.s 10:15
23. so 27.4. TJ Sokol Čížová, z.s. SK Aritma Praha
24. so 4.5. SK Aritma Praha FC Viktoria Mariánské Lázně 10:15
25. so 11.5. SK Rakovník SK Aritma Praha
26. so 18.5. SK Aritma Praha SK SENCO Doubravka 10:15
27. so 25.5. TJ Tatran Sedlčany SK Aritma Praha
28. so 1.6. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Přeštice 10:15
29. so 8.6. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 10:15
30. so 29.6. SK Klatovy 1898 SK Aritma Praha
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS