Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: 1.A třída skupina B
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 11.8. SK Aritma Praha ABC Braník fotbal 5:1 (4:0)
2. so 18.8. FK Loko Vltavín SK Aritma Praha 6:1 (1:0)
3. ne 26.8. SK Aritma Praha SK Střešovice 1911 3:3 (3:2)
4. ne 2.9. TJ Sokol Stodůlky SK Aritma Praha 0:2 (0:2)
5. ne 9.9. SK Aritma Praha TJ Sokol Lipence 5:1 (2:1)
6. ne 16.9. Sportovní klub Dolní Chabry SK Aritma Praha 5:0 (3:0)
7. ne 23.9. SK Aritma Praha Sportovní klub Modřany 2:0 (2:0)
8. pá 28.9. FC Zličín SK Aritma Praha 4:1 (2:0)
9. ne 7.10. SK Aritma Praha Fotbalový klub Zlíchov 1914 2:2 (0:1)
10. ne 14.10. Sportovní klub Zbraslav SK Aritma Praha 2:1 (0:1)
11. ne 21.10. SK Aritma Praha TJ AFK SLIVENEC 1:2 (1:0)
12. so 27.10. Sportovní klub Libuš 838, o.s. SK Aritma Praha 3:0 (2:0)
13. ne 4.11. SK Aritma Praha TJ Sokol Nebušice 1:4 (1:1)
14. ne 11.11. SK Aritma Praha 1999 Praha 3:0 (0:0)
15. so 17.11. Olympia Radotín SK Aritma Praha 3:0 (2:0)
16. ne 10.3. ABC Braník fotbal SK Aritma Praha
17. ne 17.3. SK Aritma Praha FK Loko Vltavín
18. ne 24.3. SK Střešovice 1911 SK Aritma Praha
19. ne 31.3. SK Aritma Praha TJ Sokol Stodůlky
20. ne 7.4. TJ Sokol Lipence SK Aritma Praha
21. ne 14.4. SK Aritma Praha Sportovní klub Dolní Chabry
22. ne 21.4. Sportovní klub Modřany SK Aritma Praha
23. ne 28.4. SK Aritma Praha FC Zličín
24. ne 5.5. Fotbalový klub Zlíchov 1914 SK Aritma Praha
25. ne 12.5. SK Aritma Praha Sportovní klub Zbraslav
26. ne 19.5. TJ AFK SLIVENEC SK Aritma Praha
27. ne 26.5. SK Aritma Praha Sportovní klub Libuš 838, o.s.
28. ne 2.6. TJ Sokol Nebušice SK Aritma Praha
29. ne 9.6. SK Aritma Praha 1999 Praha
30. ne 16.6. SC Radotín SK Aritma Praha
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS