Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
U17: ČDD U 17 A
 
kolo datum domácí hosté    
2. so 18.8. SK Aritma Praha Sportovní škola Plzeň 7:0 (5:0)
3. so 25.8. FK Junior Strakonice, z.s. SK Aritma Praha 3:1 (1:0)
1. st 29.8. FK Motorlet Praha SK Aritma Praha 2:3 pk (2:1)
4. so 1.9. SK Aritma Praha SK Petřín Plzeň 3:1 (1:1)
5. so 8.9. Tělovýchovná jednota Přeštice SK Aritma Praha 3:2 (1:2)
6. so 15.9. SK Aritma Praha SK Rakovník 3:1 (1:0)
7. so 22.9. TJ Tatran Sedlčany SK Aritma Praha 2:0 (1:0)
8. pá 28.9. SK Aritma Praha SK Spartak Příbram 1:0 (1:0)
9. so 6.10. SK Klatovy 1898 SK Aritma Praha 1:6 (1:0)
10. so 13.10. SK Aritma Praha FC Rokycany 3:0 (2:0)
11. so 20.10. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice SK Aritma Praha 2:3 (2:0)
12. so 27.10. SK Aritma Praha TJ Jiskra Třeboň 4:3 pk (1:1)
13. so 3.11. FC MAS Táborsko SK Aritma Praha 2:4 (1:1)
14. ne 11.11. TJ Malše Roudné SK Aritma Praha 2:3 (2:2)
15. so 17.11. SK Aritma Praha FK Hořovicko 4:0 (1:0)
22. so 2.3. SK Aritma Praha TJ Tatran Sedlčany 12:30
16. so 9.3. SK Aritma Praha FK Motorlet Praha 14:45
17. so 16.3. Sportovní škola Plzeň SK Aritma Praha
18. so 23.3. SK Aritma Praha FK Junior Strakonice, z.s. 14:45
19. so 30.3. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha
20. so 6.4. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Přeštice 15:00
21. so 13.4. SK Rakovník SK Aritma Praha
23. so 27.4. SK Spartak Příbram SK Aritma Praha
24. so 4.5. SK Aritma Praha SK Klatovy 1898 15:00
25. so 11.5. FC Rokycany SK Aritma Praha
26. so 18.5. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice 15:00
27. so 25.5. TJ Jiskra Třeboň SK Aritma Praha
28. so 1.6. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 15:00
29. so 8.6. SK Aritma Praha TJ Malše Roudné 15:00
30. so 15.6. FK Hořovicko SK Aritma Praha
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize A
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS