Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži A: Fortuna Divize zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
MOL CUP so 3.8. FC Rokycany SK Aritma Praha 1:2 (0:2)
1. so 10.8. FK Arsenal Česká Lípa SK Aritma Praha 0:2 (0:2)
MOL CUP st 14.8. SK Aritma Praha FK Admira Praha 0:1 (0:1)
2. so 17.8. SK Aritma Praha MFK Dobříš 2:0 (1:0)
3. so 24.8. SK Kladno SK Aritma Praha 0:1 (0:1)
4. so 31.8. SK Aritma Praha FK Baník Souš 1:2 (1:2)
5. so 7.9. TJ TATRAN Rakovník SK Aritma Praha 1:3 (0:1)
6. so 14.9. SK Aritma Praha SK Český Brod 0:1 (0:1)
7. so 21.9. Fotbalový klub Ostrov, z.s. SK Aritma Praha 2:1 (1:1)
8. so 28.9. SK Aritma Praha FK Meteor Praha VIII 0:1 (0:0)
9. ne 6.10. Fotbalový klub SEKO LOUNY SK Aritma Praha 0:1 pk (0:0)
10. so 12.10. SK Aritma Praha SK Slaný 1:0 (0:0)
11. so 19.10. SK Štětí SK Aritma Praha 2:1 pk (0:0)
12. so 26.10. SK Aritma Praha FK Olympia Březová 3:2 pk (1:2)
13. so 2.11. FK Neratovice - Byškovice SK Aritma Praha 1:3 (0:1)
14. pá 8.11. FC Chomutov SK Aritma Praha 1:0 (1:0)
15. so 16.11. SK Aritma Praha Fotbalový klub Brandýs n.L. 1:3 (1:0)
16. so 7.3. SK Aritma Praha FK Arsenal Česká Lípa 1:0 pk (0:0)
17. so 14.3. MFK Dobříš SK Aritma Praha 14:30
18. so 21.3. SK Aritma Praha SK Kladno 10:15
19. so 28.3. FK Baník Souš SK Aritma Praha 15:00
20. so 4.4. SK Aritma Praha TJ TATRAN Rakovník 10:15
21. pá 10.4. SK Český Brod SK Aritma Praha 16:30
22. so 18.4. SK Aritma Praha Fotbalový klub Ostrov, z.s. 10:15
23. ne 26.4. FK Meteor Praha VIII SK Aritma Praha 10:15
24. pá 1.5. SK Aritma Praha Fotbalový klub SEKO LOUNY 11:00
25. so 9.5. SK Slaný SK Aritma Praha 17:00
26. so 16.5. SK Aritma Praha SK Štětí 10:15
27. ne 24.5. FK Olympia Březová SK Aritma Praha 10:00
28. so 30.5. SK Aritma Praha FK Neratovice - Byškovice 10:15
29. so 6.6. SK Aritma Praha FC Chomutov 10:15
30. so 13.6. Fotbalový klub Brandýs n.L. SK Aritma Praha 10:15
2020 - nábor

 

  

 

Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U18:
 
D-1/A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
Stará Garda:
 
Stará garda
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS