Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži A: Fortuna Divize zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 22.8. FK Arsenal Česká Lípa SK Aritma Praha 2:1 pk (0:0)
2. so 29.8. SK Aritma Praha MFK Dobříš 2:0 (0:0)
MOL CUP st 2.9. Sportovní klub Kosmonosy SK Aritma Praha 1:2 pk (0:0)
3. so 5.9. SK Kladno SK Aritma Praha 2:0 (0:0)
4. so 12.9. SK Aritma Praha FK Baník Souš 0:1 (0:0)
MOL CUP st 16.9. SK Aritma Praha FK Dukla Praha 0:3 (0:3)
5. so 19.9. TJ TATRAN Rakovník SK Aritma Praha 1:2 (0:0)
6. so 26.9. SK Aritma Praha SK Český Brod 0:1 pk (0:0)
7. so 3.10. Fotbalový klub Ostrov, z.s. SK Aritma Praha 0:3 (0:2)
8. so 10.10. SK Aritma Praha FK Meteor Praha VIII 1:2 (0:1)
9. so 27.3. Fotbalový klub SEKO LOUNY SK Aritma Praha 15:00
10. so 3.4. SK Aritma Praha SK Slaný 10:15
11. so 10.4. SK Štětí SK Aritma Praha 10:15
12. so 17.4. SK Aritma Praha FK Olympia Březová 10:15
13. so 24.4. FK Neratovice - Byškovice SK Aritma Praha 10:15
14. so 1.5. FC Chomutov SK Aritma Praha 11:00
15. so 8.5. SK Aritma Praha Fotbalový klub Brandýs n.L. 10:15
16. ne 9.5. SK Aritma Praha FK Arsenal Česká Lípa 10:15
18. ne 9.5. SK Aritma Praha SK Kladno 10:15
20. ne 9.5. SK Aritma Praha TJ TATRAN Rakovník 10:15
22. ne 9.5. SK Aritma Praha Fotbalový klub Ostrov, z.s. 10:15
23. ne 9.5. FK Meteor Praha VIII SK Aritma Praha 10:15
17. ne 9.5. MFK Dobříš SK Aritma Praha 15:00
19. ne 9.5. FK Baník Souš SK Aritma Praha 16:30
21. ne 9.5. SK Český Brod SK Aritma Praha 17:00
24. so 15.5. SK Aritma Praha Fotbalový klub SEKO LOUNY 10:15
25. so 22.5. SK Slaný SK Aritma Praha 17:00
26. so 29.5. SK Aritma Praha SK Štětí 10:15
27. so 5.6. FK Olympia Březová SK Aritma Praha 10:15
28. so 12.6. SK Aritma Praha FK Neratovice - Byškovice 10:15
29. so 19.6. SK Aritma Praha FC Chomutov 10:15
30. so 26.6. Fotbalový klub Brandýs n.L. SK Aritma Praha 10:15
2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U18:
 
D-1/A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C MŽ - D
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší C Přípravka starší B
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B
 
 
Stará Garda:
 
3.liga gentlemanů 40+
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS