Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
U10: Přípravka starší B
 
kolo datum domácí hosté    
1. pá 4.9. SK Aritma Praha FC Háje Jižní Město 26:27 (10:12)
2. ne 13.9. SK Střešovice 1911 SK Aritma Praha 24:22 (15:8)
3. pá 18.9. SK Aritma Praha ABC Braník fotbal 10:26 (8:15)
4. pá 25.9. SK Aritma Praha ČAFC Praha 13:11 (5:5)
5. ne 4.10. AKF Slavoj Podolí Praha SK Aritma Praha 30:12 (6:7)
6. pá 9.10. SK Aritma Praha FK Admira Praha 20:18 (6:10)
7. so 13.3. FK Dukla Jižní Město SK Aritma Praha 14:45
8. ne 21.3. SK Aritma Praha SK Hostivař 17:00
9. ne 28.3. FC Slavoj Vyšehrad SK Aritma Praha 11:00
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 21.05.2022, 10:15
SK Aritma Praha - SK Štětí
 
Muži A | Sobota 28.05.2022, 10:15
FK Olympia Březová - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 04.06.2022, 10:15
SK Aritma Praha - FK Neratovice - Byškovice
 
Muži B | Neděle 22.05.2022, 17:00
TJ AFK SLIVENEC - SK Aritma Praha
 
Muži B | Sobota 28.05.2022, 16:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Libuš 838, o.s.
 
Muži B | Sobota 04.06.2022, 10:30
TJ Sokol Nebušice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 21.05.2022, 12:30
SK Aritma Praha - SK Hořovice
 
U19 | Sobota 28.05.2022, 17:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 04.06.2022, 12:30
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
U17 | Sobota 21.05.2022, 14:45
SK Aritma Praha - SK Hořovice
 
U17 | Sobota 28.05.2022, 17:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 04.06.2022, 14:45
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
LETNÍ KEMP 2022

     PROPOZICE 

    PŘIHLÁŠKA 

 

Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U18:
 
D-1/A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C MŽ - D
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší C Přípravka starší B
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B
 
 
Stará Garda:
 
2.liga gentlemanů 40+
 
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | Sobota 21.05.2022, 10:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Motorlet Praha
 
U15 | Neděle 22.05.2022, 17:00
Sportovní klub Motorlet Praha - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 28.05.2022, 14:00
SK Aritma Praha - SK Čechie Smíchov
 
U14 | Sobota 21.05.2022, 12:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Motorlet Praha
 
U14 | Neděle 29.05.2022, 12:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 04.06.2022, 12:00
SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911
 
U13 | Sobota 21.05.2022, 10:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 28.05.2022, 10:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U13 | Sobota 04.06.2022, 17:00
Bohemians Praha 1905 - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 21.05.2022, 10:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 22.05.2022, 13:15
FC Zličín - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 22.05.2022, 14:00
FK Vinoř 1928 - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS