Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: 1.A třída skupina B
 
kolo datum domácí hosté    
15. so 8.8. SK Čechie Smíchov SK Aritma Praha 3:4 (1:3)
14. ne 16.8. SK Aritma Praha 1999 Praha 1:2 (0:1)
1. ne 23.8. SK Aritma Praha ABC Braník fotbal 1:2 (1:1)
2. so 29.8. FK Loko Vltavín SK Aritma Praha 3:2 (2:0)
3. ne 6.9. SK Aritma Praha SK Střešovice 1911 3:2 (2:2)
4. ne 13.9. TJ Sokol Stodůlky SK Aritma Praha 2:0 (1:0)
5. ne 20.9. SK Aritma Praha FK Řeporyje 5:1 (3:1)
6. po 28.9. Sportovní klub Dolní Chabry SK Aritma Praha 1:2 (0:1)
7. ne 4.10. SK Aritma Praha Sportovní klub Modřany 2:2 (2:0)
8. ne 11.10. FC Přední Kopanina SK Aritma Praha 3:2 (0:1)
9. ne 17.1. SK Aritma Praha Fotbalový klub Zlíchov 1914 13:30
10. ne 24.1. Sportovní klub Zbraslav SK Aritma Praha 13:30
11. ne 31.1. SK Aritma Praha TJ AFK SLIVENEC 13:30
12. ne 7.2. Sportovní klub Libuš 838, o.s. SK Aritma Praha 13:30
13. ne 14.2. SK Aritma Praha TJ Sokol Nebušice 13:30
16. so 6.3. ABC Braník fotbal SK Aritma Praha
17. ne 7.3. SK Aritma Praha FK Loko Vltavín
18. po 8.3. SK Střešovice 1911 SK Aritma Praha
19. út 9.3. SK Aritma Praha TJ Sokol Stodůlky
20. st 10.3. FK Řeporyje SK Aritma Praha
21. čt 11.3. SK Aritma Praha Sportovní klub Dolní Chabry
22. pá 12.3. Sportovní klub Modřany SK Aritma Praha
23. so 13.3. SK Aritma Praha FC Přední Kopanina
24. ne 14.3. Fotbalový klub Zlíchov 1914 SK Aritma Praha
25. po 15.3. SK Aritma Praha Sportovní klub Zbraslav
26. út 16.3. TJ AFK SLIVENEC SK Aritma Praha
27. st 17.3. SK Aritma Praha Sportovní klub Libuš 838, o.s.
28. čt 18.3. TJ Sokol Nebušice SK Aritma Praha
29. pá 19.3. 1999 Praha SK Aritma Praha
30. so 20.3. SK Aritma Praha SK Čechie Smíchov
2020 - nábor

 

  

 

Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U18:
 
D-1/A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C MŽ - D
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší C Přípravka starší B
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B
 
 
Stará Garda:
 
3.liga gentlemanů 40+
 
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS