Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
U8: Přípravka mladší B
 
kolo datum domácí hosté    
2. pá 3.9. SK Aritma Praha TJ Sokol Stodůlky 34:12 (18:4)
3. ne 12.9. ABC Braník fotbal SK Aritma Praha 16:75 (6:33)
1. st 15.9. FK Dukla Jižní Město SK Aritma Praha 18:41 (9:23)
4. ne 19.9. AKF Slavoj Podolí Praha SK Aritma Praha 23:16 (10:5)
5. pá 24.9. SK Aritma Praha ČAFC Praha 17:00
6. ne 3.10. SK Střešovice 1911 SK Aritma Praha 09:30
7. pá 8.10. SK Aritma Praha FK Admira Praha 17:00
8. pá 15.10. SK Hostivař SK Aritma Praha 15:30
9. pá 22.10. SK Aritma Praha FC Háje Jižní Město 17:00
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 25.09.2021, 15:30
Fotbalový klub SEKO LOUNY - SK Aritma Praha
 
Muži A | Úterý 28.09.2021, 10:15
SK Aritma Praha - Fotbalový klub Brandýs n.L.
 
Muži A | Sobota 02.10.2021, 10:15
SK Aritma Praha - SK Slaný
 
Muži B | Neděle 26.09.2021, 16:30
SK Aritma Praha - Fotbalový klub Zlíchov 1914
 
Muži B | Neděle 03.10.2021, 16:00
Sportovní klub Zbraslav - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 10.10.2021, 13:45
SK Aritma Praha - TJ AFK SLIVENEC
 
U19 | Úterý 28.09.2021, 10:00
Tělovýchovná jednota Přeštice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 02.10.2021, 12:30
SK Aritma Praha - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA
 
U19 | Neděle 10.10.2021, 10:00
SK SENCO Doubravka - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 25.09.2021, 12:15
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
 
U17 | Úterý 28.09.2021, 12:15
Tělovýchovná jednota Přeštice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 02.10.2021, 14:45
SK Aritma Praha - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA
 
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U16:
 
MD-2A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A SŽ-2/C
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C MŽ - D
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B
 
 
Stará Garda:
 
2.liga gentlemanů 40+
 
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | Neděle 26.09.2021, 10:00
Sportovní klub Motorlet Praha - SK Aritma Praha
 
U15 | Neděle 26.09.2021, 16:30
TJ Sokol Nebušice - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 02.10.2021, 10:00
SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko
 
U14 | Neděle 26.09.2021, 12:00
Sportovní klub Motorlet Praha - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 02.10.2021, 12:00
SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko
 
U14 | Neděle 10.10.2021, 12:00
SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha
 
U13 | Úterý 28.09.2021, 13:00
SK Aritma Praha - FK Viktoria Žižkov
 
U13 | Neděle 03.10.2021, 15:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 09.10.2021, 15:00
SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko
 
U12 | Sobota 25.09.2021, 12:00
SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911
 
U12 | Sobota 25.09.2021, 12:00
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
U12 | Úterý 28.09.2021, 13:00
SK Aritma Praha - FK Viktoria Žižkov
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS