Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aritma Praha - MFK Dobříš 2:0 ( 0:0 )

30.08.2020 | Roman Kunc

A-mužstvo při domácí premiéře nezaváhalo a díky brankám Štohanzla a Šedivého J., zůstávají všechny body doma.


2. kolo | Sobota 29.08.2020, 10:15 | SK Aritma Praha
 

SK Aritma Praha - MFK Dobříš

2:0

0:0

Branky: Štohanzl, Šedivý J.

Žluté karty: Štohanzl, Pivrnec - Junek, Machač, Procházka

Červené karty: 

Rozhodčí: Hessová,- Štychová, Šálková

Diváci: 150

SK Aritma Praha: Stareček - Troníček , Pivrnec , Štohanzl, Baran, Junek ( 76. Macek ), Mareš ( 42. Beneš ), Bedrna ( 87. Horáček ), Šedivý J. ( 76. Rybka ), Krupička, Šedivý L. (46. Turák )

MFK Dobříš: Šrain - Pokorný, Maryška, Talůžek, Liška (46. Šrain ), Puchmajer, Junek, Kilián, Machač, Masopust ( 61 Rehák ), Procházka

Komentář
 
 
 

 Od začátku zápasu obě mužstva předváděla útočný fotbal s množstvím brejkových situací, které zůstaly bez využití. Na začátku druhé půle jsme si vytvořili silný tlak, který nejprve nepotrestal dvakrát z vyložené šance dobře hrající Turák, ale již minutu poté se nemýlil Štohanzl a mohli jsme se radovat z úvodního gólu. Dobříš se nevzdávala a nás opět podržel brankář Stareček, který chytil jasný gól. Až čtvrthodinu před koncem jsme se uklidnili druhou brankou po přesné střele  Jakuba Šedivého. 

 
 
 
Ohlasy

Trenér Prošek : Do prvního poločasu jsme nevstoupili dobře. Po čtvrthodince jsme, ale převzali iniciativu a byli již lepším týmem. Bohužel jen platonicky. Chyběl nám pohyb proti soupeři, který bránil v devíti lidech na vápně. Vyvedl se nám vstup do druhého poločasu, přišly šance i branky. Za druhý poločas zasloužená výhra.

 
 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS