SK Aritma PrahaFK Baník Most - Souš

0:1 (0:0)
Roman Kunc | | Muži A

Aritma Praha - Baník Souš 0:1 (0:0 )

Zbytečná porážka na domácí půdě. Rozhodující branku vstřelil v 78. minutě hostující Nobst.

SK Aritma Praha:

J. Stareček - L. Šedivý (72. R. Turák ) , V. Krupička , J. Šedivý , M. Bedrna , J. Mareš , J. Junek (84. J. Beneš ) , D. Baran , J. Štohanzl , M. Pivrnec (84. M. Macek ) , J. Troníček

FK Baník Most - Souš:

F. Pettík - Kopta (86. M. Prokop ) , . Štefko, (81. P. Vávra ) , D. Vepřovský , P. Glaser , D. Nobst (86. R. Džuban ) , J. Čonka , V. Pátek , D. Matyáš , M. Olejník , V. Popelka

Branky: Nobst

Žluté karty: 12. L. Šedivý , 21. J. Troníček , 25. J. Mareš , 51. J. Junek , 66. J. Šedivý , 84. M. Bedrna - 47. D. Vepřovský , 84. P. Vávra , 90. J. Čonka

Červené karty:

Rozhodčí:  Novotný Zbyněk - ŠOB Aleš, HALEŠ Vladan.

Diváci: 220

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář

Zpravodaj:

Ve Vokovicích se hrálo kvalitní divizní utkání, ve kterém měl Baník více ze hry, ale brankové příležitosti si nevytvářel. Domácí velice dobře bránili ve středu pole a drželi silný mostecký tým daleko na dostřel branky. Ve druhém poločase se Aritma více a více osmělovala a dostávala hostující tým občas i pod tlak, ale dobré brankové příležitosti nevyužila. Do vedení šel nakonec po ojedinělé akci Most, když tečovaná střela vně pokutového území skončila za zády brankáře Starečka. Vzápětí se do obrovské šance dostali i domácí, ale příležitost nevyužili a proto si hosté odvezli z Vokovic tři body.

Ohlasy

Trenér Prošek : " První poločas nabídnul víc než vyrovnané utkání, kde jsme byli aktivnější v prvních 35min. Měli jsme sérii rohů a zajímavých brejků. Soupeř až koncem poločasu šance po dlouhém autu. Ve druhém poločase nám nebyl uznán gól pro ofsajd a vytvořili jsme si několik šanci rozhodující okamžik přišel po naší šanci a z jedné střeli na bránu, kde po autu se soupeřův hráč dostal pod tlak a tečovanou střelou překonal Starečka do středu branky. Pak jsme měli šanci po nahrávce Turáka a Pivrnec z hranice penalty neproměnil jasnou šanci. Doražku do prázdné Šedivému zablokovali obránci.  V samotném závěru jsme měli ještě jednu standardní situaci, ale byla špatně zahraná a tak odcházíme poraženi 1:0. "