Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
6. kolo | Středa 30.09.2020, 17:00 | SK Aritma Praha UMT + ÚO
 

SK Aritma Praha - SK Hořovice

2:4

2:2

Branky: Jakoubek, Divín - 2x Čapek, 2x Kyncl

Žluté karty: Fatka

Červené karty:

Rozhodčí: Trska - Atilla, Jelínek

Diváci: 40

SK Aritma Praha: Vališ - Pelc, Tsvetanov ( 54. Komárek ), Velebný, Šlégr, Urban, Hořt, Jakoubek, Šemro ( 65. Záhoř ), Divín, Šalanský (71. Urbánek )

SK Hořovice: Brambora - Fatka, Vokůrka, Kuška, Holovský ( 59. Frydrych ), Záluský ( 46. Štochl ), Landa (89. Křišťál ), Vykysalý, Čapek, Kyncl ( 59. Kubricht ), Jankovec (46. Buben )

 
 
 
Ohlasy

Trenér Svoboda : " V souboji s fyzicky silným týmem jsme letos poprvé měřili síly s klubem z horní poloviny tabulky. Po špatném úvodu, kdy jsme inkasovali z nacvičeného rohového kopu, jsme odehráli nejlepších podzimních 30 minut. Během nich jsme otočili vývoj zápasu a na hřišti dominovali. Bohužel, poločas orámovaly individuální chyby, které opět umožnily soupeři dostat se do vedeni. Ve druhé půli jsme se pak těžko srovnávali s důrazem Hořovic a nedokázali se dostat zpět do tempa. Po další chybě jsme v závěru dostali čtvrtý gól a soupeř tak nakonec zaslouženě vyhrál. "

 
 

2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS