P. Cipra - D. Polanský , L. Zemánek , O. Hollmotz (46. . Mboula ) , T. Mejdr , O. Nejeschleba , M. Mainolfi , Š. Vik , M. Brabec , D. Průša , M. Machálek

D. Konečný - C. Brewer , Z. Aliyev , F. Jančí (46. M. Macek ) , D. Kocour (80. J. Maršál ) , J. Vágner (50. R. Bárta ) , J. Beneš , L. Horáček (46. N. Savulkin ) , T. Bican , T. Racocha , T. Ielitro , D. Konečný

Branky: 2x Mboula, Zemánek - Brewer, Jančí

Žluté karty: Mboula, Vik, Polanský - Ielitro, Horáček, Aliyev

Rozhodčí: Hrivík - Vítek, Chrenko

trenér Moravec: " Po vyrovnaném prvním poločase ve kterém jsme šli do vedení ve 20. min. po chybě domácího gólmana a Jančí stál na správném místě a skóroval do prázdné branky. Bohužel podobná chyba se stala na naší straně hned po změně stran ve 48. min. Kdy po špatné kombinaci mezi Bicanem a brankářem Konečným domácí vyrovnali do odkryté branky. Tato chyba vyhecovala naše hráče a opět se ukázalo jak je pro mužstvo užitečný Brewer pokud dostane správně načasovanou přihrávku. Běžela 53. min. Macek vybojoval míč a okamžitě z naší poloviny přihrál do křídelního prostoru kde si Chris přebral míč, zbavil se obránce a z těžkého úhlu zakončil do šibenice. V 68. minutě se začal lámat zápas. Po sérii našich rohových kopů zakončoval Racocha hlavou a brankář domácích zachraňoval konečky prstů, následnou dorážku odvrátil obránce z brankové čáry. To však bylo z naší strany vše. Začali jsme mít problémy na ose hřiště a soupeř nás začal přehrávat. V 74. min. se domácím z nevinně vyhlížející akce podařilo vyrovnat na 2:2. To však ještě zbývalo do konce 15 minut. Přetížená obrana nakonec inkasovala ještě v 85. minutě. Závěr byl z naší strany už jen křeč a domácí si vítězství pohlídali" .