Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MOL CUP

02.09.2020 | Roman Kunc

Ani po prodloužení se o postupujícím nerozhodlo a tak přišly na řadu pokutové kopy. Domácí ze tří pokusů neproměnili ani jeden a tak se můžeme radovat z postupu do 2.kola ve kterém se utkáme s Duklou Praha.

MOL CUP | Středa 02.09.2020, 17:00 | Kosmonosy
 

Sportovní klub Kosmonosy - SK Aritma Praha

1:2 pk

0:0

Branky: 62. Horák - 77. Jančí

Žluté karty: Šulc, Maryška, Fabián - Glasnovič, Cseh

Červené karty: 

Rozhodčí: Nejedle - Štefan, Dohnal

Diváci: 380

Sportovní klub Kosmonosy: Binder - Žižka, Hošťálek, Kozma, Hrdlička, Šulc,. Maryška ( 73. Ždánský ), Marek, Kubelka ( 66. Bažant ), Fabián, Horák ( 66. Král )

SK Aritma Praha: Roub - Horáček, Maršál ( 63. Aliyev ), Rybka, Glasnovič, Bican ( 77. Jančí ), Mládek, Krupička, Beneš, Cseh, Turák (63. Brewer )

Komentář
 
 
 

 Slavíme postup do druhého kola MOL CUPU a můžeme poměřit síly z druholigovou Duklou.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Prošek : v kombinované sestavě  kde dostali příležitost hráči z lavičky a béčka jsme v prvním poločase byli daleko horší a držel nás gólman Roub.  Druhý poločas jsme začali lépe, ale přesto soupeř šel do vedení.  Od 60min. soupeř šlapal vodu pomohlo střídání a příchod Alieyva a Brewera. Gól dal střídající hráč Jančí a to po 10sec. na hřišti. V nastavení obě mužstva měli šance.  Pokutové kopy vychytal Roub.

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS