T. Plechatý - K. Provazník , P. Baláž , J. Blažek - M. Žižka (90. D. Černý ) , M. Bulejko , P. Petr , J. Díl (73. P. Malý ) , O. Vacek (86. T. Verner ) - D. Halbich (90. J. Berounský ) , M. Šíma

J. Stareček - V. Míka, D. Kortiš (35. J. Efenberk ) , D. Baran (81. T. Ielitro ) , V. Krupička , J. Troníček , J. Štohanzl (43. A. Novotný ) , J. Šedivý (81. M. Macek ) , M. Bedrna , M. Cseh , M. Pivrnec

27. M. Bulejko , 36. P. Petr , 48. D. Halbich , 67. J. Blažek - 12. J. Štohanzl , 61. M. Bedrna , 78. J. Troníček

Žluté karty:

Rozhodčí: Fišer Pavel - BEČVÁŘ Lubomír, VITVAR Martin.

Diváci: 170

Úvod utkání patřil hostům z Prahy, v jedenácté minutě využil Štohanzl zaváhání českolipské obrany s tím, že využil uličku v obraně a nebojácně prošel a poslal míč mezi tři tyče 0:1. Jenže domácí se nevzdali a ve 27.minutě rozhodčí nařídil přímý trestný kop na branku Aritmy, k míči se postavil Bulejko a nádherně to trefil z úhlu k zadní tyči, gólman Stareček neměl šanci 1:1. O devět minut později se po naučeném signálu trefil Petr -2:1. To bylo asi tak vše z prvního poločasu.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, Petr přihrál zpětnou přihrávkou Halbichovi, který se přízemní střelou prosadil 3:1. Po té zahrozili hosté, jenže Žižka byl proti, když vykopl tvrdou střelu Novotného z trestného kopu z brankoviště. Po hodině hry jim to vyšlo, Novotný poslal míč od rohového praporku do vápna, kde se nejlépe z orientoval Bedrna a snížil skóre na 3:2. Českolipským se podařilo Blažkem zvýšit skóre na 4:2, jenže deset minut před koncem hosté hru zdramatizovali, když se trefil Troníček 4:3. Pak už to byl boj, domácí úspěšně odolali náporu hostí a připsali si první vítězné utkání do tabulky.

zdroj: FKCESKALIPA.CZ

Česká Lípa

Trenér Jánošík:

Máme radost, že jsme zvítězili a že jsme vstoupili vítězně do soutěže. Co se týče hry, soupeř nás potrestal v první půli z jediného zaváhání. My jsme nesložili zbraně, podařilo se nám to otočit. O poločasové přestávce jsme si řekli v kabině, že musíme pokračovat dál v té hře, ale to se ve druhé půli nepodařilo. Hodně jsme byli pasivní, pomalu jsme se posouvali za balón. Podařilo se nám dát gól, čímž jsme se posunuli o něco dál. Soupeř se snažil, ale my jsme to udrželi.

Aritma Praha

Trenér Prošek:

Úvodní kolo bohužel bez bodu. Po velmi dobrém úvodu, kdy jsme šli do vedení skvělé hrajícím Štohanzlem, jsme po té neproměnili dvě šance a naopak po dvou standardních situacích inkasovali. Soupeř otočil vývoj ve druhém poločase a odskočil na dvě branky po brejku a vlastním gólů. Nám se podařilo snížit po rohu a to už soupeř šlapal vodu. Bohužel jsme inkasovali znovu po rohu. V 75. minutě se nám podařilo Troníčkem opět snížit. Zbývalo dost času na vyrovnání. Závěrečný tlak však vyrovnání nepřinesl a tak pokud chceme být úspěšní nesmíme lacino inkasovat. Není možné, že venku dáme 3 góly a nemáme body.