L. Zich - P. Vodrážka , Š. Hrubý (86. J. Mandlík ) , O. Sedláček , O. Kovář (63. M. Mandlík ) , F. Čumpelík , F. Kotě , F. Kocourek , R. Souček , L. Uhlíř (70. J. Smejkal ) , D. Konečný

J. Prokeš - P. Novák , J. Mareš , L. Fišer (70. M. Komárek ) , J. Vágner , R. Bárta , J. Maršál , Š. Šemro , J. Brych , T. Janda , N. Savulkin

Branky: 2x Sedláček, Vodrážka, Janda ( vl.) - Maršál

Žluté karty: Sedláček, Konečný - Bárta, Brych, Savulkin

Rozhodčí: Mičko - Zima, Plzák

Rozzuřený trenér Moravec:
" Utkání kde slepovanou sestavu doplnili tři hráči u-19 a hráč áčka nezačalo dobře a už v 5. minutě po hrubce Jandy,  pro něho to byla vysoká škola fotbalu,  šli domácí snadno do vedení.  Bohužel po 15.minutách bylo 2-0 až pak se mužstvo probudilo a díky lepšímu pohybu se dostávalo do platonického tlaku, který vyústil snížením na 2-1. Druhý poločas jsme se snažili o zvrat, ale bohužel přišel vlastní gól po rohu 3-1. Po té se utkání dohrávalo a za mě podtrhla celé utkání akce z 90.minuty. Máme útok a jdeme 3 na 2,  přichází nesmyslné řešení, soupeř rychlý přechod, náš  faul a pokutový kop 4-1.  Pokud si půjdeme jen zahrát bez toho, že chci vyhrát  (a to každý v týmu ) tak budeme mít 11 bodů ještě v červnu ."