V dohrávce třetího kola vezeme bod z půdy lídra tabulky.

D. Houdek - D. Kroc , M. Nový (89. R. Pražský ) , D. Lehký , P. Plzák (89. J. Janota ) , J. Procházka (91. F. Stejskal ) , J. Laubr (75. D. Holek ) , T. Zajíček , T. Glazer , J. Hereit , J. Matas

J. Stareček - M. Bedrna , A. Trenkwitz (46. M. Komárek ) , V. Míka , J. Junek (89. M. Rada ) , J. Štěpánek (69. M. Červený ) , J. Mareš , A. Novotný (69. D. Macháček ) , T. Ielitro , V. Krupička , T. Kalina

Branky: Nový, Kroc - Trenkwitz, Štěpánek

Žluté karty: Laubr - Mareš, Krupička

Červené karty: Hereit

Rozhodčí: Štefan - Zoufalý, Vnuk

Diváci: 200

Trenér Prošek: " Úvod utkání nám nevyšel. V 10.minutě šli domácí do vedení a až poté se hra překlápěla na naší stranu a nabízely se nám hezké možnosti do brejku, ale bez využití.  Až 44.minuta přinesla vyrovnání. Krásný centr Junka a zakončující Trenkwitz 1-1. Druhý poločas začal naší aktivitou a ta  přinesla po krásné akci vedení 1-2 Štěpánkem. Pak jsme se začali bát o vedení a soupeř nás potrestal 68.minutě po špatně hozeném autu a nakupeni chyb 2-2.  Po oklepání z vyrovnávací branky soupeře pomohli střídající hráči. Navíc v 78.minutě šel soupeř do deseti po zatažení Miky, který šel už sám na bránu. Posledních 15 minut patřilo našim zahozeným šancím. I tak bod musíme brát i když jsme chtěli více. "