SK Petřín PlzeňSK Aritma Praha

3:1 (1:1)
Roman Kunc | | Muži A

Petřín Plzeň - Aritma 3:1 ( 1:1 )

A-tým zaznamenal první porážku sezóny na půdě Petřínu Plzeň, když jsme dvakrát inkasovali v závěrečné desetiminutovce.

SK Petřín Plzeň:

Edelman - Kotěšovec ( 70. Vodrážka ), Bednář ( 88. Zíma ) , Kohout , Vinkler, Lisý, Zajíček ( 88. Štefl ), Provod, Klich, Heller ( 70. Vanc ), Demeter ( 85. Tětek )

SK Aritma Praha:

Stareček - Racocha, Kraus, Krupička, Ielitro, Mareš ( 83. Červený ), Novotný, Štěpánek ( 73. Šedivý ), Míka, Junek ( 73. Junek ), Trenkwitz

Branky: Zajíček, Vodrážka, Provod - Trenkwitz

Žluté karty: Kotěšovec, Bednář, Vinkler, Tětek, Vodrážka, Zíma - Míka, Ielitro

Červené karty:

Rozhodčí: Ježek - Duda, Beneš

Diváci: 85

Ohlasy

Trenér Prošek: " Dnešní venkovní utkání rozhodlo prvních 25 minutách,  ve kterých jsme měli 4 tutové šance po té se soupeř dostal do hry po našich chybách, které pramenily s nevyrovnáním se s těžkým terénem, po jedné z nich soupeř šel do vedení. Nám se podařilo vyrovnat po hezké akci Trenkwitzem 1-1. Druhý poločas začal naší aktivitou  a tutové šance které jsme zůstaly bez využití a tak přišel trest v 80.minutě. Zbytečná ztráta u vápna soupeře Šedivým, soupeř šel do brejku Kraus ve skluzu minul míč, následný centr a střelu pod sebe soupeř trefil hráče v bráně, ale na pokyn asistenta rozhodčího, který viděl souboj Ilitra s domácím hráčem jako faul byl nařízen pokutový kop. Ten soupeř proměnil 2-1 po  té rozehrávka a z ní šel Šedivý sám na brankáře. Bohužel neproměnil. Závěr byl nervózní.  Chtěli jsme hru zjednodušit, ale soupeř přidal v 88.minutě po brejku na 3-1 Dnešní zápas beru jako ztrátu bodů.  "