Tretyakov - Habrych, 41. ( Syneček ), Kuntoš, Mellion ( 41. Weis ), Novák, Sixta ( 60. Čvirk ), Tvrdý, Ford, Čurda, Zavadil ( 41. Drašnar )

Škapa - Vošahlík J. ,Grossmann, Dostál, Lacina, Šedivý 78. Švarc ), Čížek, Tříletý, Kořínek, Glamoš ( 47. Vošahlík M. ), Máca

Žluté karty: Slabý, Tvrdý, Hladík - Lacina, Kořínek

Rozhodčí: Maliník -  Štursa, Ducháček

Diváci: 80

Stadion: Ruzyně

Trenér Fleišer: " Za napřed mírného a poté vytrvalého deště se na hřišti v Ruzyni hrál vynikající fotbal s obrovským nasazením od první do poslední minuty. Kluci ukázali, že výsledek a předvedená hra s Viktorií Žižkov nebyly náhodné. Remíza s ročníkovou Duklou je nesmírně cenná a od výhry nás dělilo pár desítek vteřin.

Úvodní pasáž byla oťukávací, oč byla Dukla techničtější, o to byli naši kluci přímočařejší a jejich útočné byly nebezpečnější. V 18. minutě zachránilo Davida Škapu po střele zřejmě z ofsajdové pozice břevno. O 8 minut později už kluci naskákali radostí na Jáchyma, který nastoupil na levém křídle a překrásným nártem na zadní tyč přeloboval soupeřova brankáře. Následovala naše silná pasáž, kdy po rychlém brejku nabil Hubert proti noze opět Jáchymovi. Ten zamířil do protipohybu brankáře a těsně minul tyč.

Dukla vyšla z kabin s jasným cílem vyrovnat, ale po standardce krásně vypálil Vojta, brankář jeho střelu zpacifikoval, ale Hubert zblízka dorážkou málem protrhl síť. 2:0 pro Aritmu. Jáchyma vystřídal Matěj a změnili jsme rozestavení na 4-4-2. Domácí nás začali nepříjemně tlačit, ale kluci měli několik brejkových situací, ze kterých mohli vstřelit třetí branku. Bohužel jsme situace nevyřešili ideálně.

Naši obrovsky bojovali, ale začaly jim trochu docházet síly a Dukla začala skvěle kombinovat a pronikat do šestnáctky. Naše obrana v čele se Škapikem ale odolávala. Po zbytečné ztrátě míče ale nakonec domácí z střední z hranice velkého vápna snížili. Když už to vypadalo, že Aritma oslaví skvělé vítězství, napřáhl domácí střídající hráč v nastavení k táhlé střele z dvaceti metrů a vyrovnal.

Z protiútoku mohl rozhodnout výborně hrající Hubert, ale rozezvučel jen břevno. Před výbornou rodičovskou kulisou se tak nakonec zrodila remíza. Kluci vypadali po závěrečném hvizdu zničeně, ale podali famózní výkon, kdy se všichni navzájem povzbuzovali, od gólmana po posledního hráče na lavičce. Podle některých rodičů to byl dost možná nejlepší zápas, který kdy ročník 2008 odehrál. "