Baranovský - Trojan, Vegricht , Koudele, Komárek, Bartoš, Slepička ( 41. Draský ), Kolář, Štrobl, Jung, Batista ( 62. Hlavatý )

Škapa - Grossmann, Švarc ( 41. Šaljič ), Dostál, Máca, Kiknavelidze ( 50. Leidl ), Čížek, Pavlečka, Šedivý , Kořínek, Vošahlík ( 59. Momado )

Žluté karty: Vegricht

Rozhodčí: Gergely - Pacelt, Řáda

Diváci: 60

Stadion: Drahovice UMT

Trenér Fleišer: " Jeli jsme prakticky na první vzdálenější výjezd k soupeři, který je na druhém místě v tabulce. Snad z respektu před vynikajícím soupeřem, snad ze špatné adaptace po cestě, jsme prvních 15 minut nebyli schopni konkurovat dobře hrajícímu soupeři. Nemohli jsme se stále dostat do zápasu. Soupeř nás ve všech směrech přehrával. Světlem v takto těžkém zápase byla bojovnost všech hráčů, týmový duch a jedinečná podpora brankáře Davida.  Škapič podržel mužstvo v nejtěžších chvílích. Zatrnulo nám, když likvidoval třetí za sebou letící střelu na naší branku v krátkém časovém úseku. Naštěstí stále držel čisté konto. Ve 21. minutě přišel blesk s čistého nebe. Hubert svoji vlastní razancí vstřelil na dvakrát góóól. 0:1. Soupeřem to otřáslo, zvýšil aktivitu. Dan, kterému roste sebevědomí zápas od zápasu, dirigoval kvalitně obranu a sám hasil některé rychlé průniky soupeře. Začali jsme se tlačit k soupeřově brance a vypracovali jsme si i několik dobrých šancí. Zápas se vyvíjel nahoru, dolu ve vysokém tempu. Soupeř měl sice více ze hry, ale my jsme mu nedarovali ani centimetr jejich UMT. Polovina zápasu 0:1.
Druhá polovina zápasu měla obdobný charakter. Slavia měla více ze hry, ale bojovnost našich borců a vynikající zákroky Škapiče nás stále drželi ve hře. Z jednoho našeho útoku a po pěkné kombinaci, výborně hrající Vojta nedal v úvodu druhé půle z dobré pozice v šestnáctce branku. Hned na to, z protiútoku soupeř nastřelil tyčku. Čas plynul velice pomalu, krok po kroku jsme se přibližovali překvapivému výsledku. Nakonec zahřmělo na naší straně. Dle zápisu 2 minuty do konce základní hrací doby jsme inkasovali. 1:1. Velké zklamání. Nakonec se kluci vyždímali ještě k jednomu útoku. Hubert v brejku před stopery soupeře a před vybíhajícím brankářem z posledních sil lobuje míč lehce nad branku. Konec utkání 1:1.
Z průběhu zápasu je stav 1:1 velice pozitivní. Kluci si sáhli na samé dno svých sil. Opět musím smeknout před kompaktností a týmovým duchem celého mužstva. "