Forejt ( 41. Hornof ) - Magendans ( 58. Voskovec ), Zajíček, Karbulka, Šaljič, Pára ( 41. Amaral ), Bláha ( 44. Delgado ), Illich ( 49. Egyud ), Altynski ( 49. Schierreich ), Leidl, Hiršl

Nypl ( 50. Salava ) - Derynk, Dvořák, Aubrecht, Čitek ( 41. Šefl ), Bartuška, Jabůrek ( 41. Drdla ), Doležal ( 41. Krovak ), Kincl ( 50. Lopušan ), Čuda ( 60. Maška ), Pekař

Branky: Delgado - 3x Pekař, 2x Bartuška, Dvořák, Jabůrek

Žluté karty: Leidl

Rozhodčí: Hromádko - Manilo, Obergruber

Diváci: 50

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Kárník: " Po debaklu na hřišti druhého celku tabulky, nás čekalo další mužstvo ze špičky tabulky, tentokrát však na našem hřišti. Od úvodních minut bylo mužstvo hostí rychlejší s míčem i bez míče, vyhrávalo většinu soubojů 1 : 1. My byli na hřišti u všeho o krok později a i proto hosté vedli již v 10 minutě 2 : 0. Za tohoto stavu jsme udělali změny v sestavě. Soupeře to ale nezabrzdilo a do poločasu přidal další čtyři góly. Za obrovského přispění našeho brankáře ( hráče , který se učí) Hosté z Ústí šli do šaten s komfortním náskokem 6 : 0. V šatně jsem musel opravdu výrazně zvýšit hlas a v druhém poločase postupně prostřídat sedm hráčů. To se vyplatilo, i když nás soupeř výrazně přehrával tak druhý poločas skončil jen 1 : 1. Po křídelní akci Zajíček , Amaral , Delgádo dali posledně jmenovaným v poslední minutě aspoň čestný gól. "