Forejt - Magendans , Zajíček( 60. Hornof ) , Karbulka , Šaljič , Pára ( 41. Teršl ) , Voskovec ( 55. Amaral ) , Illich , Altynski , Leidl , Schierreich ( 67. Együd )

Moravec - Carvan ( 72. Sluka ) , Martinec ( 62. Klymjuk ) , Hejkal , Obešlo , Daniš ( 72. Felfel ), Šareš , Hodač , Bernášek , Doubrava ( 72. Cacara ), Joska

Žluté karty:

Rozhodčí: Košař - Matějka, Šteberl

Diváci: 40

Stadion: ČZU Praha

Trenér Kárník: " Utkání jsme začali velmi ofenzivně a již v první minutě jsme zahrávali roh. Ten jsme zahráli velice nebezpečně a nechybělo mnoho, aby jsme hned úvodu šli do vedení. Hosté však na poslední chvíli naši šanci odvrátili a to tak šikovně, že jsme z něj dostali do rychlého protiútoku kde nás rozebrali 2 na 1 a z této kombinace šli do vedení. I přes inkasovanou branku se mužstvo nepoložilo. Hru s přibývajícími minutami vyrovnali a v závěru poločasu jsme si vypracovali dvě tutové gólové šance, ale trestuhodně jsme je zahodili. Tak se potvrdilo nedáš dostaneš, když naši stopeři si dávali přednost a hostují útočník nás potrestal a zvýšil na 0 : 2. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu první půle. Vyrovnané utkání, ale hosté byli efektivní a vstřelili další dvě branky. Rozhodně naše mužstvo podalo zatím nejlepší výkon, ale přestože hra na obou stranách byla vyrovnaná,  ale o výsledku rozhodla efektivita Vik. Žižkov. "