Hornof-Zajíček, Karbulka, Šaljič, Pára (55. Amaral ), Voskovec ( 46. Volník ), Illich ( 65. Teršl ), Hiršl, Altynski ( 58. Együd ), Leidl (50. Carmine ), Schierreich

Svítek-Kříž, Pašek ( 46. Žák ), Paulovič, Kotlár (46. Hostaša ), Čmejrek, Rusník ( 51. Verner ), Sklenář, Dobiáš ( 51. Paluska ), Novotný ( 46. Šlajer ), Žák

Branky: Pára - Dobiáš, Rusník, Žák, Verner

Žluté karty: Rusník

Rozhodčí: Kučera - Záliš, Vokolek

Diváci: 25

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Trenér Kárník: "  " Šli jsme do utkání s vekým sebevědomím vyhrát, proti mužstvu které před dnešním utkáním bylo o jedno místo v tabulce před náma. Od samého začátku se sebevědomí hráčů projevovalo vyhráváním osobních soubojů, dobrou přímočarou kombinaci. Nejprve jsme v 5. minutě trefili tyč, netrvalo dlouho a o několik minut později uvolnil Šírli křížnou přihrávkou Páru, který z hranice šestnáctky poslal naše mužstvo do vedení 1 : 0 - Po této brance na hřišti dominovalo naše mužstvo ještě víc, ale další vyložené šance trestuhodně zahodilo. No a pak se stalo to co jsme přesně nechtěli. V posledních sedmi minutách hostě nám dali tři góly , nejprve z rohu , a pak dvě střely ze střední vzdálenosti pod břevno a stav do poločasu otočili na 1 : 3. To byl pro naše mužstvo takový šok,  že než jsme se stačili vzpamatovat v druhém poločase, hosté dali na 1 : 4  a zápas se pak vlastně dohrával. "