Hornof - Magendans, Zajíček, Karbulka, Šaljič, Volník ( 59. Egyud ), Bláha ( 49. Pára ), Illich, Altynski ( 55. Carmine, 60. Amaral ) , Hiršl ( 75. Teršl ), Schierreich

Šmíd - Rožič, Příhoda, Peltan, Kulas, Kubiska ( 56. Faltejsek ), Babka, Eiselt, Holák, Holeček, Korec ( 56. Riabinkin )

Žluté karty: Carmine - Kulas

Rozhodčí: Hornof - Průša, Blížil

Diváci: 21

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Trenér Kárník: " Do dnešního utkání šli dva sousedi z tabulky, které při stejném počtu bodů dělilo akorát skóre. Na obou mužstev bylo již před samotným zápasem znát, jak chtějí vyhrát. My jsme šli do zápasu s tím, že zkusíme hrát na tři útočníky. Samotný zápas byl od začátku vyrovnaný a hrálo se převážně bez šancí od šestnáctky po šestnáctku. Branky začaly padat až v závěrečné desetiminutovce, kdy jsme nejprve nebyli důrazní a nevystoupili jsme proti hráči na šestnáctce, který ze šestnáctky trefil pod břevno 0 : 1. Chvilku na to jsme opět nebyli důrazní v šestnáctce a dávali jsme si přednost a hosté toho využili a zvýšili na 0 : 2. Jiskřička naděje nám svitla v poslední minutě první půle když Illich trefil odražený míč po rohu a snížil na 1 : 2. Druhý poločas se hrál opět převážně mezi šestnáctkama a my díky malému důrazu v osobních soubojích jsme nebyli schopni přinutit soupeře k chybě ze které bychom si vytvořili šanci. Vzhledem k tomu, že jsme byli málo důrazní a soupeře nepřinutili k chybám,  proto jsme zaslouženě prohráli. "