Jirkovský (53. Al Khaled ) - Metlický (53. Krček ), Draský ( 41. Hlavatý ), Peťovský, Kadlec, Lukáš, Korčák, Kratochvíl (53. Doležal ), Vrchotický, Hofman ( 53. Štefka ), Matějček

Hornof ( 58. Forejt ) - Magendans, Zajíček, Karbulka, Šaljič ( 49. Carmine ), Bláha ( 41. Volník ), Hiršl (58. Delgado ), Illich, Altynski, Leidl (41. Pára ), Schierreich

Branky: 3x Korčák, Lukáš, vlastní - Altynski, Delgado

Žluté karty:

Rozhodčí: Gergely - Pacelt, Řáda

Diváci: 50

Stadion: Drahovice / UMT

Trenér Kárník: " Do utkání z mužstvem z první trojky jsme šli s cílem, že budeme zodpovědně bránit, ale nebát se hrát aktivně do předu. První cíl nám nabourali již ve čtvrté minutě, když Šaljič tak dlouho váhal ve vlastní šestnáctce, až mu útočník domácích míč vzal a náš stoper po neobratném zákroku domácího útočníka fauloval. Penaltu domácí proměnili a my jsme po inkasované brance prožívali těžké chvíle, z kterých nám několikrát pomohl výbornými zákroky náš brankař Hornof, který chytil nejméně 4 - 5 stoprocentních šancí domácích. Po tom co nás náš brankař několikrát podržel, jsme začali být i my směrem dopředu odvážnější a nebezpečnější. Chyběla nám však pohotovost a důraz v zakončení. Tu pohotovost nám ukázali domácí čtyři minuty před koncem prvního poločasu , kdy po rohu a následném odraženém míči na hranici šestnáctky, domácí hráč z první doteku zvýšil gólem do šatny na 2 : 0 - Přestože jsme po prvním poločase tahali za kratší konec a měli dvougólové manko, do druhého poločasu jsme hráče nabádali ať hrají ještě ve vysunutějším postavení a nebojí se hrát. Proto i díky naší odvaze hrát útočněji než v prvním poločase, se hra obou mužstev změnila a hrálo se převážně s myšlenkou gól vstřelit a bránění bylo na druhé koleji. Druhý poločas tedy padlo pět gólů , kdy se třikrát prosadili domácí a my dvakrát. Přestože jsme hráli proti mužstvu z první trojky, dali jsme velký prostor náhradníkům v druhém poločase a ty nezklamali ba naopak jeden z nich, hned při své premiéře za Aritmu ( Yehi Delgado) dal gól. "