Spartak KbelySK Aritma Praha

3:4 (1:2)
Roman Kunc | | Muži B

Kbely - Aritma B 3:4 ( 1:2 )

Hodně posílená rezerva zvládla nervózní a jak na žluté karty tak na góly bohaté utkání ve Kbelích. V 90. minutě rozhodl o plném bodovém zisku Jakoubek.

Spartak Kbely:

A. Malík - F. Odvárka (75. P. Urbanovský ) , J. Vokoun , T. Zima (66. J. Liška ) , M. Zich , T. Pokorný , T. Panýrek , J. Panýrek , J. Leibl , J. Horní , Č. Skoč

F. Chundela - J. Vožický (66. M. Havlíček ) , J. Štěpánek (66. F. Tošnar ) , O. Jakoubek (91. T. Janda ) , S. Ling (91. D. Pelc ) , M. Šlégr (73. R. Bárta ) , M. Pivrnec , M. Rada , M. Jáša , M. Bedrna , T. Kalina

Branky: Panýrek J., Liška, Panýrek T. - Pivrnec, Štěpánek, Vožický, Jakoubek

Žluté karty: Lejbl, Zima, Horní, Urbanský, Panýrek J. , Malík - Šlégr, Vožický, Bedrna, Jáša

Rozhodčí: Kohout - Šimák, Manilo

Diváci: 120

Trenér Prokeš: " Vybojované tři body u těžkého soupeře. Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup. Během první čtvrthodiny jsme si vytvořili tři šance, které jsme neproměnili. Neproměňování šancí vyvrcholilo neproměněnou penaltou po faulu na Jakoubka. Tři minuty po té si reputaci napravil Pivrnec. Bohužel vedení nám vydrželo 30 vteřin. Po naší chybě soupeř srovnal. Do poločasu jsme šli s vedením 2:1 po akci Vožického se Štěpánkem.
Ve druhé půli domácí zjednodušili hru, ale do šancí se nedostávali. Naopak jsme zvýšili na 3:1 po úniku Vožického. Soupeř srovnal po dvou standardních situacích. V té chvíli na nás ležela deka. Naštěstí v posledních šesti minutách jsme se opět zvedli a dostali se do šancí. V 90. minutě rozhodl Jakoubek. "