Z. Vávra . Hollerbach (81. P. Čvirk ) , V. Kočí , F. Bradáč (46. O. Hollmotz ) , R. Vágner , M. Mainolfi (61. S. Razetto ) , O. Šalanský (86. T. Holeček ) , L. Spizzirri , J. Zábranský , S. Schierreich , Š. Vik

F. Chundela - T. Hagino (64. J. Tsvetanov ) , J. Vožický (89. A. Seidl ) , D. Kortiš ,Š. Hořt (89. K. Urbánek ) , O. Jakoubek , R. Bárta (64. F. Tošnar ) , D. Pelc (52. J. Záhoř ) , Š. Šemro , T. Janda , M. Rada

Branky: 3x Šalanský - Vožický

Žluté karty: Vágner, Razetto - Janda, Pelc, Bárta, Tošnar

Rozhodčí: Kohout - Chrenko, Kortanová

Diváci: 59

Trenér Prokeš: " Na půdě lídra soutěže jsme do utkání vstoupili velmi dobře bohužel jsme z úvodního tlaku vytěžili pouze 1 gól. Od nějaké 25. minuty jsme přestali hrát to co vedlo k úspěšnému vstupu a inkasovali jsme po brejku. Vyřešili jsme špatně brejkovou situaci 3 na 3 a z protiútoku jsme dostali na 1:1.
Druhý poločas byl především boj. V úvodu druhého dějství jsme dostali zbytečný gól na 2:1. Po té jsme měli nějaké náznaky šancí, které vyvrcholily samostatným nájezdech Kortiše.  Bohužel nedal a z protiútoku jsme dostali na 3:1.
V tomto utkání pro nás doslova platilo pořekadlo nedáš dostaneš.
Musíme se z toho poučit a vrátit se k výkonům z úvodu sezóny. "