SK Aritma PrahaTJ AFK SLIVENEC

4:1 (1:1)
Roman Kunc | | Muži B

Aritma B - Slivenec 4:1 ( 1:1 )

Nejpovedenější domácí utkání B mužstva podzimu. Výhra 4:1 po brankách Hořta, Dragoška, Vožického a Mamedova.

F. Chundela - M. Rada (69. J. Vožický ) , O. Jakoubek (69. A. Seidl ) , Š. Hořt (87. R. Mamedov ) , T. Hagino (81. K. Urbánek ) , J. Dragošek , R. Bárta , D. Pelc , Š. Šemro , T. Janda (46. N. Savulkin ) , J. Záhoř

TJ AFK SLIVENEC:

M. Franta - V. Zdražil , J. Homola , A. Rozman , J. Zeman , R. Starec , L. Kácovský , F. Vyhnal , P. Klouček (85. S. Mahdi ) , P. Novák , Z. Sita (85. J. Sedlický )

Branky: Dragošek, Hořt, Mamedov - Novák

Žluté karty: Dragošek - Novák, Vyhnal, Kácovský, Zeman

Červené karty: Homola

Rozhodčí: Pauer - Havel, Vlček

Diváci: 42

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Prokeš: " Naše nejpovedenější domácí utkání ve kterém jsme zaslouženě brali 3 body.
Po lehce nervózní první půli kdy hlavně směrem dozadu jsme nefungovali úplně dle představ, jsme ve druhé půli šli jasně za vítězstvím. Pomohla nám  červená karta z úvodu druhé půle a zpevnění defenzivní hry, kdy velmi dobře zahrál Savulkin.
Jediná škoda je, že jsme ještě nedotáhli některé situace jako například, kdy můžeme jít v podstatě tři sami na gólmana, ale akci zabrzdíme a pak nepřesně přihrajeme.
Gólově se prosadili Hořt a Dragošek střelou z poza vápna a Vožický s Mamedovem po akcích do prázdné branky.
Důležité tři body do tabulky, abychom se nedostali někam kde být nechceme. "