Magendans - Forejt ( 57. Šanovec ), Teršl, Šaljič, Volník ( 70. Carmine ), Voskovec (61. Együd ), Illich, Altynski, Leidl, Karbulka, Hiršl ( 70. Pára )

Ursacher - Gärtner ( 75. Gessel ), Kačaba ( 54. Vačkář ), Kos , Křepelský, Kundert ( 73. Durský ), Lošťák, Perůtka, Novák, Svoboda, Vácha ( 54. Sejna )

Rozhodčí: Hornof - Polák, Stojanov

Diváci: 50

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

Trenér Kárník: " Do utkání jsme nastoupili s trochu defenzivnější taktikou, z důvodu, že nám ještě z 25 členného kádru chybělo 10 hráčů ( z toho čtyři by byli v základu) a na víc brankář ! Musel tak chytat hráč z pole. V první poločase jsme v celkem pohledném utkání měli malinko víc ze hry, ale většina akcí končila na soupeřově šestnáctce. Soupeř ten hrozil převážně z brejků, ale jeden dokázal využít,  když jsme zbytečně na půlce hřiště ztratili míč a hosté šli v závěru poločasu do vedení. Tato branka však naše svěřence nesrazila, ale spíše probudila a v úplném závěru po dvou velkých šancích jsme mohli i vyrovnat. Zůstalo u nastřelené tyče a chycené šance hostujícím brankářem. Do druhého poločasu už jsme se rozhodli naší hru otevřít a jít hrát na dva útočníky a bez defenzivního záložníka. Soupeře jsme začali přehrávat, začali jsme být nebezpečnější i v šestnáctce, ale pořád ke gólu chyběl krok. Pak však přišla naše chvilková nepozornost, kdy stopeři zapomněli na nejnebezpečnějšího hráče hostí a ten svým druhým gólem zvýšil na 0 : 2. Přesto ani za tohoto stavu jsme nepolevili a za nedlouho jsme snížili po rohu posilou z Libuše Karbulkou 1 : 2 . Gól naše hráče ještě víc povzbudil a za nedlouho jsme dokázali dát gól z brejku i my a to další posilou z Libuše Hiršlem 2 : 2. V závěru zápasu obě mužstva měla snahu dát vítězný gól. Nám kondička docházela mnohem víc jak soupeři,  který v samém závěru byl lepší a měl dvě obrovské šance,  které mu chytil náš náhradní brankář ( hráč z pole) Dan Magendans. Tak utkání skončilo asi  spravedlivou remízou. "