Hála (41. Materna ) - Pichl , Husák , Krejza , Nepovím ( 41. Váňa ), Buk, Toth, Krása, Kýček, Kühnel, Gruncl ( 54. Král )

Hornof - Magendans, Zajíček, Karbulka, Šaljič, Pára ( 56. Amaral ), Illich ( 50. Voskovec ), Altynski, Hiršl ( 66. Együd ), Schierreich, Teršl (41. Volník )

Branky: Kýček, Gruncl - 2x Hiršl, Illich, Altynski

Žluté karty:

Rozhodčí: Fišl - Németh, Lačný

Trenér Kárník: " Jeli jsme na zápas do Roudnice především odčinit naší ostudnou porážku 14 : 0 z letní přípravy a pak zkusit uhrát i nějaký ten bod. Po tom co jsme ve trenérském týmu cítili, že výkony mužstva začínají trochu stoupat. Od první do poslední minuty se hrálo na těžké rozbahněném a mokrém trávníku. Samotné utkání moc fotbalovosti neukázalo, spíš se bojovalo než kombinovalo o každý metr hřiště. V prvním poločase jsme naší hru vytáhli a napadáním a brejky jsme domácí dostávali pod tlak. Dvakrát jsme po napadání využili jejich chyb v obraně a jednou z brejku dali gól. Domácí taky do poločasu snížili z brejku na 1 : 3. Druhý poločas už jsme hráli víc zezadu, přesto jsme zvýšili po domácí chybě v obraně na 1 : 4. Pak už jen mužstvo bránilo a chtělo za každou cenu urvat výhru. Domácí vykřesali kapku naděje ještě když snížili na 2 : 4. To však bylo vše co jsme jim dovolili. O našem vítězství rozhodla produktivita z prvního poločasu, v druhém poločase jsme se báli o výsledek a domácí nás přehráli, ale nepřestříleli ! "