Jeřábek - Charvát, Havlíček, Dobiáš, Štěch, Dugovic, Bumbalík, Škurek, Hnízdil, Šebek , Sochor, Gurecký, Hájek, Chernyy, Klímek

Kavalír - Brož , Cutler , Král , Majer , Monhart , Mrázek , Tureček , Weber, Toma, Urbánek A., Urbánek Š., Hájek

Branky: Havlíček, Charvát, Hnízdil, Sochor - 2X Mrázek, Majer, Weber, Urbánek

Rozhodčí: Černý

Diváci: 20

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

Trenér Hemer : " Do utkání jsme vstupovali jako favorit, povedli se nám herně poslední zápasy a soupeř byl pod námi v tabulce. Nemyslím si, že bychom soupeře podcenili, ale zápas byl velmi nervózní. Hrálo se hlavně uprostřed hřiště, bez náboje, v relativně nízkém tempu z obou stran. Dlouho se hrálo o to, kdo vstřelí první branku. Bohužel první dva zásahy zapsali kluci z Rokycan první střelou z dálky, druhou po naší velké chybě. Pak se nám podařilo snížil, ale soupeř nám opět odskočil na 3:1, po další velké chybě. Ve druhé třetině jsme byli lepší, povedlo se nám vyrovnat, takže do poslední třetiny se vstupovalo za stavu 3:3, znovu rozhodovali detaily a bohužel nám soupeř po dalších zaváháních odskočil na 5:3, pár minut před koncem se nám povedlo snížit, a ke konci jsme měli velký tlak, ale bohužel vyrovnat se nám nepodařilo. Porážka, která hodně mrzí. "