Kareš - Havlíček, Charvát, Sochor, Škůrek, Hnízdil, Šebek, Hájek, Dobiáš, Dugovič, Kammermayer, Štěch

Turčín - Strnad, Šlof, Vacovský, Rožeň, Paroubek, Lejsek, Krátký, Bouberle, Hamák

Branky: 3x Hnízdil, 2x Sochor, Šebek, Štěch, vlastní - 2x Šlof, 2x Vacovský

Rozhodčí: Krátký

Diváci: 37

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

Trenér Hemer : " Důležitý zápas, ve kterém jsme nechtěli opakovat zápas s Rokycany. Kde jsme se našim ospalým, bezkrevným výkonem připravili o snadnou výhru. Hodně jsem dbal, aby kluci do zápasu vstoupili namotivováni a vstřelili první gól. Už před zápasem přišla první rána, náš kapitán měl ráno horečky, a nemohl dorazit. Kluci se nenechali rozhodit, vstoupili jsme dobře, důrazně a dali první gól z rohu hlavou, následně hned střela z dálky a během prvních 15 minut jsme už vedli 3:0. Soupeře jsme tlačili, k ničemu se moc nedostal. Bohužel ke konci první části se hráčům Klatov povedlo snížit z brejku. O pauze jsme kladli na srdce, aby jsme hráli dal, často stříleli a přidali nějaké góly, aby se zápas zbytečně nezdramatizoval. Bohužel rozhodčí byl hodně pasivní, bylo vidět, že píská jedno z prvních utkání v životě a není si jistý. Na začátku třetiny přehlédl jasný faul při rohu na našeho hráče. Místo penalty, následovalo akorát ošetření a náš hráč musel kvůli otřesu ze zápasu odstoupit. Po kapitánovi další velká ztráta a už jsme měli jen dva hráče na střídání a velký nedostatek hráčů do defenzivy. Poté přišla penalta pro Klatovy, kterou ale náš brankář zneškodnil. Druhá třetina byla ale velmi nervózní a plná nepřesností. Soupeři se povedlo snížit na 3:2. Pak jsme soupeře zatlačili opět, ale přišla jen tyč a neproměněné šance.
Přišla třetina třetí, stejně jako na začátku zápasu to bylo o první vstřelené brance. Dbal jsem na to, aby si kluci věřili, zatlačili a snažili se skórovat. Třetí třetinu jsme zvládli skvěle, postupně jsme dokázali odskočit na 8:2 a pak Klatovští korigovali až v posledních dvou minutách na konečných 8:4. Důležitá výhra a správný přístup. "