Tělovýchovná jednota Jiskra DomažliceSK Aritma Praha

4:1 (2:0)
Roman Kunc | | Muži A

MOL CUP 2.kolo Domažlice - Aritma 4:1 ( 2:0 )

Na dva slepené góly po půlhodině hry dokázala Aritma odpovědět ve 52. minutě Komárkem.  Bohužel to bylo z její strany všechno. Domažlice přidaly ještě dvě branky a Aritma končí ve druhém kole MOL Cupu.

Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice:

Cherepko - Sojka ( 46. Nedvěd ), Teršl, Mužík ( 61. Vávra ), Kuhajda ( 74. Bilík ), Černý, Zajíček ( 61. Pavlík ), Rychnovský, Brabec, Dvořák ( 46, Janca ) , Holík

Roub - Rada ( 65. Kortiš ), Jáša, Bedrna, Kalina, Komárek, Pivrnec ( 74. Tošnar ), Ling, Šedivý ( 74. Hagino ) , Macháček ( 65. Jakoubek ), Červený ( 85. Janda )

Branky: Brabec, Zajíček, Černý, Bilík - Komárek

Žluté karty: Zajíček - Jakoubek

Rozhodčí: Melničuk - Cihlář, Šmat

Trenér Prošek: " Pohárové utkání jsme nezvládli výsledkově. V samotném utkání jsme prvních 25 minut odehráli velmi dobře, po té nás soupeř zatlačil a zaslouženě šel po nenápadné akci do vedení. Následně slepeným gólem odskočil na 2-0. Do konce poločasu měl snížení na noze Ling. Druhý poločas a jeho úvod přinesl vyrovnaný boj. Ling vybojoval míč, po sprinterském souboji s protihráčem se dostal do zakončení a z dorážky dal Komárek na 2-1. Po té byla pasáž, kde hra patřila nám, šance Linga, Jakoubka a hlavně únik Kaliny volal po vyrovnání, ale místo toho platilo nedáš, dostaneš.  Na 3-1 jsme dostali po brejku a to ovlivnilo závěr utkání, kde jsme se ještě snažili vstřelit branku. Nakonec soupeř ještě přidal na 4-1 a zaslouženě postupuje do 3 kola. "