F. Chundela - F. Tošnar (74. A. Seidl ) , M. Havlíček (84. R. Mamedov ) , O. Jakoubek , M. Rada , Š. Hořt , J. Tsvetanov , J. Záhoř , D. Pelc , T. Janda , T. Hagino

A. Borský - V. Klán , D. Belán , M. Ondruš , . Sandoval (64. M. Stolfa ) , . Ribeiro , . Sardina , L. Zilvar , M. Kaisler , O. Jireček , A. Valero

Branky: 2x Havlíček, Rada, Tošnar - Klán, Ondruš

Žluté karty: Hořt - Sardina, Zilvar, Ribeiro, Belán

Diváci: 28

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Prokeš : " Velmi dobrý vstup do jarní části sezony jak výsledkově tak herně.
Jediné co kazí dojem z dobrého výkonu jsou dva zbytecne inkasovane góly.
Vyšel nám vstup do utkání kdy jsme v 5 minutě šli do vedení gólem Rady. I po té brance jsme měli více ze hry a korunovali to druhým gólem z PK.
V dobrém výkonu jsme pokračovali i po přestávce a v 60. minutě jsme zvýšili na 3:0 Tošnarem.
Lehká komplikace nastala po situaci na kterou se o pauze upozorníme a dostaneme gól z dlouhého autu.
Naštěstí nás to nepolozilo a krátce na to jsme po rychlém kontru zvýšili Havlíčkem na 4:1.
Poslední slovo měl soupeř kdy prošel okolo 3 našich hráčů a snížil na konečných 4:2. "