Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.PROGRAM SOUTĚŽÍ FAČR JE DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN 

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


                             tisková zpráva FAČR


      

_____________________________________________________________________


11. kolo | Neděle 18.11.2018, 11:00
 

SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha

22:20

10:7

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Vítězství uniklo týmu Aritma U10 jen o vlásek

V posledním utkání pozimní části sezóny byli kluci ročníku 2009 nesmírně blízko vítězství. Velmi dobrý výkon a bojovná hra obou mužstev, však nakonec vyzněla příznivěji pro domácí, ale pěkně po pořádku.


Aritmáci vlétli na soupeře ve velkém tempu a hned ve druhé minutě se do velké šance dostal výborně hrající Max Raudnitz, jenže v rozhodující chvíli ho zradilo zakončení. Jeho slavná chvilka přišla až o pět minut později, když po samostatném úniku překonal střelou k tyči brankáře domácích. Na to následovala šance Kirila Tyankova, která opět ztroskotala až v koncovce. Vzápětí se potvrdilo známé pořekadlo: Nedáš, dostaneš a to hned dvakrát. S těmito trefami nemohl brankář Mates Kohutič nic udělat. Ve druhé čtvrtině hráči jakoby zmrzli, chyběl pohyb a zejména ve středu hřiště to bylo znát. Aritmáci se málo nabízeli a výsledkem bylo, že tuto čtvrtinu prohráli o tři branky.


O přestávce se hráči s trenérem shodli, že takhle to dál nejde a nástup do třetí čtvrtiny byl famózní. Hráči konečně uplatnili taktiku posouvání obraného bloku, čímž přimáčkli soupeře na jeho polovině na dobrých deset minut. Za tuto dobu se gólově ujalo 6 pokusů. Postupně se trefili Max Raudnitz, Maty Pára, 2x Marko Brandt, Max Raudnitz a Kiril Tyankov. Poté se soupeř trochu nadechl a podařilo se mu odpovědět dvěma slepenými trefami. V posledním dějství šlo o nervy drásající podívanou, do které se zapojili i aritmáčtí fanoušci, za což jim patří velký dík. Do vedení šel nejprve soupeř, když dvakrát po chybě hostující obrany postupoval útočník zcela sám na Matese. Poté se podařilo snížit Maxovi, jenže hned z protiútoku přidal další gól důrazný hráč Střešovic. Hráči se s vědomím, že jde hodně, semkli a zvýšili útočnou aktivitu, výsledkem bylo vyrovnání, které přinesly góly Maxe a Marka Brandta. V závěru přidali své trefy, znovu Marko Brandt a Kiril Tyankov, což znamenalo výhru na tomto hřišti. Jenže bohužel, v celkovém součtu nám k remíze chyběly dvě trefy, respektive obdrželi jsme o dva góly víc než soupeř. I když utkání nemělo vítězný konec, je třeba hráče pochválit za nejlépe odehrané utkání podzimu. Na druhém hřišti si velmi dobře vedl Jan Herclík, který s fotbalem začal teprve nedávno.

LETNÍ KEMP
LETNÍ KEMP

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS