Arsenal Česká Lípa - SK Aritma Praha 0:2 (0:2)

A. Kadlec - K. Provazník , Š. Duda , P. Malý - L. Valta , M. Žižka (79. L. Mikysa ) , L. Mígl , M. Lakatoš (83. O. Hrdlička ) - Š. Hodač , T. Karlík , K. Kaňkovský

J. Stareček - J. Štohanzl (81. J. Beneš ) , D. Baran (72. F. Turbák ) , P. Rys (89. M. Pivrnec ) , R. Turák (64. J. Junek ) , J. Troníček , M. Polom , T. Ielitro , D. Frnoch , T. Modr (90. D. Kocour ) , M. Bedrna

Žluté karty: 58. Mígl , 79.  Duda , 86.  Kaňkovský - 70.  Frnoch , 89.  Rys

Červené karty: 72. Mígl

Rozhodčí: Novotný - Fišer, Nejedlo

Diváci: 250

Stadion: Městský stadion U Ploučnice

Úvod českolipským hráčům nevyšel, v sedmé minutě prohrávali 0:1, kdy se po nedorozumění v defenzívě dostal k míči pražský hráč Rys, prošel do vápna a pak poslal střelu k tyči 0:1. Ve 14.minutě českolipský Žižka vystihl přihrávku gólmana a z brejku minul branku. Následovala šance Dudy, který chtěl přehodil vyběhnuvšího gólmana Starečka, jenže ten jeho úmysl zlikvidoval. Ve 22.minutě přišla pro českolipský tým další sprcha, stejně jako při prvním góle, udělali ve středu hřiště chybu, čehož využil Štohanzl ke střele k protější tyči 0:2.

Ve druhém poločase soupeř hru již kontroloval, měl několik šancí, které nevyužil. I Lípa se snažila. V 60.minutě po centru Lakatoše hlavičkoval nad branku Kaňkovský. Poté přišla smolná 72.minuta pro českolipského Mígla, který po druhé žluté musel opustit hřiště. Čehož soupeř využil a vklidu dohrál toto první divizní utkání a zaslouženě si připsal tři body.

zdroj: Arsenal Česká Lípa

Arsenal - trenér Ješata Dušan :

My, jsme první utkání nezvládli, protože jsme v prvním poločase do dvacáté minuty udělali dvě chyby. Soupeř nás potrestal a potom měl již utkání pod kontrolou. My, jsme bohužel nepředvedli výkon z pohárového utkání, kdy jsme bojovali srdcem a nasazením. Mrzí mě nedisciplinovanost Mígla, který se nechal zbytečně vyloučit.

Aritma Praha - trenér Kubr Tomáš:

Jsem spokojený ze ziskem tří bodů, vyhráli jsme zaslouženě. Naše hra vypadala celkem dobře. Do šancí jsme se dostávali, jak po stranách, tak i středem. Je to začátek a my jsme o soupeři nic nevěděli, ale zvládli jsme to.