Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aritma Praha - Baník Souš 1:2 ( 1:2 )

31.08.2019 | Roman Kunc

Rychlé góly v úvodní dvacetiminutovce a následná nemohoucnost obou mužstev v útočné fázi rozhodla o první prohře našeho A-týmu v letošním ročníku divize B.

4. kolo | Sobota 31.08.2019, 10:15 | SK Aritma Praha
 

SK Aritma Praha - FK Baník Souš

1:2

1:2

Branky: Turbák - Prokop, Kopta

Žluté karty: Macek - Prokop, Hlaváček, Nobst.

Červené karty: 

Rozhodčí: Cihlář - Kastl, Trska

Diváci: 120

SK Aritma Praha: Stareček - Bedrna, Pivrnec ( 46. Macek ), Frnoch, Modr, Polom, Troníček, Glasnovič, Rys, Beneš ( 75 Turák ), Turbák ( 71. Baran )

FK Baník Souš: Pettík - Popelka, Prokop, Bohata ( 56. Matyáš ), Kunc, Christof, Hlaváček M. (58. Lácha ), Hlaváček P., Růžička (69. Malec ), Nobst, Kopta (88. Bechyně )

Komentář
 
 
 

Ve Vokovicích se odehrálo velice kvalitní divizní utkání, kdy bylo vidět mnoho šancí a pohledných fotbalových akcí. Naši borci narazili na zatím ještě nejlepší mužstvo, se kterým se zatím v divizní skupině B utkali. Všechny branky padly v úvodních 20-ti minutách. Skóre zápasu jsme otevřeli již po minutě hry díky Filipu Turbákovi. Takto rychlá branka nám spíše uškodila. Mužstvo Souše vedené trenérem Johanou, bývalým ligovým hráčem Liberce a Sparty, se více a více osmělovalo a už v deváté minutě z nařízené penalty srovnal hostující Prokop. Druhou branku pak střelil ve 22. minutě Kopta. Nakonec to byla branka rozhodující, i když měla Aritma ve druhém poločase několik dobrých příležitostí k vyrovnání. Zbrklost anepřesnost našich hráčů v koncovce, tak znamenala ztrátu prvních bodů v letošním divizním ročníku.

2020 - nábor

 

  

 

LETNÍ KEMP

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS