Nádherná přestřelka našeho B mužstva v utkání,  které nakonec nemělo vítěze.

Franta - Kyliánek, Vágner, Savulkin (70. Nussbauer ), Adámek, Maršál, Hobza, Mareš, Brych, Macek, Tománek

Mulač - Eckardt ( 78. Štyks ), Charvát, Doležal, Lehner, Zvolenský ( 70. Krejčí ), Kouklík, Smejtek (46. Hora ), Džunev, Němec, Konejl (84. Uhlík )

Branky: 2x Macek, Kyliánek, Maršál, Adámek - 3x Konejl, Zvolenský, Smejtek

Žluté karty: Franta, Vágner - Džunev, Zvolenský

Rozhodčí: Halašta - Vojtěch, Adámek

Diváci: 60

Stadion: SK Aritma Praha

Za nádherného nedělního dopoledne přijel na náš stadion soupeř z nedaleka. Tradiční soupeř ze Střešovic přijel plný optimismu, nicméně po dvaceti minutách opět tradičně prohrával 3:0. Naši hráči vlétli do utkání skvěle. Soupeř se nestačil ještě ani vydýchat  po náročném povzbuzujícím pokřiku a už třikrát lovit míč ze sítě. Někteří fanoušci odcházeli, jelikož se zdálo být po zápase a nesmířili se s nefotbalovým prostředím na UMT.
 Bohužel mladý tým B-mužstva nemá tolik zkušeností, aby si v klidu pohlídal vedení a Střešovice v rozmezí 8 minut vyrovnali. Po probuzení se nám podařilo dát ještě do poločasu 2 branky a konečný výsledek prvního poločasu byl 5:3. Pro diváky skvělé, pro trenéry obou mužstev asi infarktové.
  Ani ve druhém poločase si náš tým bohužel neuměl pohlídat vedení a nakonec si od nás Střešovice odváží bod za remízu 5:5.