Třetí remíza v řadě po vyrovnání v 93.minutě utkání s lídrem tabulky.

Aritma - Č.Krumlov 0:0

Výsledek odpovídající podprůměrnému utkání bez šancí a střel na obou stranách.

FK Baník Sokolov - Aritma Praha 3:3 ( 2:0 )

Vezeme bod ze Sokolova, když jsme v poslední desetiminutovce stáhli dvoubrankové vedení domácího mužstva. Vyrovnávací branku vstřelil v 88.minutěTošnar.

Podcast FotbalPraha: Rozhovor kapitána Aritmy J.Mareše

Kapitán Jan Mareš

Rozhovor s Davidem Macháčkem

Aritma zažívá úspěšný start divize. Máme šanci zaútočit i na postup, myslí si Macháček

více ..... fotbalpraha.cz

Aritma - Libiš 6:2 ( 3:1 )

Druhý přípravný zápas A-týmu. Branky: Pivrnec, Brabec, Krupička, Míka, Štěpánek, Šedivý

Aritma - Kolovraty 1:2 ( 0:1)

První přípravný zápas v novém roce přinesl jednobrankovou porážku našeho A-týmu od Kolovrat. Střelcem branky Teodoro Ielitro.

Poslední podzimní kolo už dnes

Aritma zajíždí v předehrávce 14.kola do Chomutova. Utkání se odehraje za umělého osvětlení a začíná v 19:30.

Sledovat můžete na TVCOM.CZ

Aritma - Březová 3:2 ( 2:0 )

Dramatické utkání rozhodla Aritma ve svůj prospěch v 90. minutě zápasu.

Derby očima naštvaného trenéra Meteoru Jana Fíčka

Bývalý kanonýr Meteoru a současný trenér Honza Fíček se rozpovídal po nevydařeném derby pro fotbalpraha.

V sobotu do Vokovic na derby

V sobotu 18.9. 10:15 hod. se uskuteční v rámci 8.kola divizní skupiny B pražské derby.

SK ARITMA PRAHA
          -
FK METEOR PRAHA

Srdečně zveme příznivce obou táborů.

Aritma vyřazena v 1.kole MOL CUPU

Brankou v 81.minutě utkání rozhodl, o postupu Povltavské FA, střídající Štěpánek.

MOL CUP

1.kolo   středa 11.8. 18:00

Aritma - Povltavská FA

Pozvánka na sobotu

MOL CUP

Čistě teoreticky.

Pokud bychom nastoupili ve druhém kole proti druholigové Dukle Praha a podařilo by se nám postoupit, což není ve fotbale nemožné, čekal by nás zápas nad zápasy. Ve 3.kole byla Dukle nalosována Slavia Praha.
Jen pro snění v době koronavirové. :-)
Slavia by si po zápasech s Dortmundem, Interem, Barcelonou či Chelsea zahrála proti dalšímu atraktivnímu soupeři.

Zobrazeno 1–15 z celkem 87