Archiv

Aritma B - Uh.Sklady 1:2 ( 1:1 )

Aritma na své umělé trávě v pražských Vokovicích přivítala za slunečného, ale stále chladného počasí Uhelné Sklady. Utkání druhého týmu s šestým slibovalo v prvním jarním kole zajímavou podívanou.

Uhelné sklady - Aritma B 2:3 ( 0:2 )

Dramatické utkání na Uhelných skladech, hrané v páteční podvečer, rozhodla branka Dragoška z pokutového kopu v 68.minutě utkání.

Řeporyje - Aritma B 5:2 ( 5:0 )

Hrůzostrašný první poločas rozhodl utkání našeho B-mužstva v Řeporyjích, kdy nás opět trestal náš bývalý hráč Ivan Pánek a může si nás přidat mezi své úlovky.

Aritma B - 1999 Praha 10:0 ( 2:0 )

B mužstvo spustilo v posledním domácím utkání podzimu kanonádu a nadělilo soupeři deset branek.

Aritma B - Slivenec 4:1 ( 1:1 )

Nejpovedenější domácí utkání B mužstva podzimu. Výhra 4:1 po brankách Hořta, Dragoška, Vožického a Mamedova.

Zbraslav - Aritma B 3:0 ( 3:0 )

Další porážka rezervy, rozhodlo již v prvním poločase.

Aritma B - Zlíchov 2:4 ( 1:2 )

Náš mladý B tým se stále hledá v soutěži dospělých. Výkony jsou jako na houpačce.

Prague Raptors - Aritma B 2:4 ( 1:2 )

Doma svázané nohy a porážky, venkovní utkání zvládnuté a za plné body. Klasika B týmu mužů za poslední období. O výhře rozhodly dvě branky Havlíčka v poslední desetiminutovce utkání .

Kbely - Aritma B 3:4 ( 1:2 )

Hodně posílená rezerva zvládla nervózní a jak na žluté karty tak na góly bohaté utkání ve Kbelích. V 90. minutě rozhodl o plném bodovém zisku Jakoubek.

Aritma B - Střešovice 0:1 ( 0:0 )

První porážka sezóny v derby Prahy 6 proti Střešovicím.

Uh.Sklady - Aritma B 1:3 ( 0:1 )

B-tým zvládl vítězně i druhé soutěžní utkání a v závěru zápasu přetlačil oslabeného soupeře dvěma góly Tošnar.

Aritma B - Vyšehrad B 8:0 ( 4:0 )

B-tým rozstřílel rezervu Vyšehradu vysoko 8:0.

Aritma "B" - Přední Kopanina "B" 0:4 ( 0:0)

Rezerva Aritmy prohrála v derby Prahy 6 na domácí půdě s Přední Kopaninou vysoko 4:0.

Modřany - Aritma B 1:2 ( 0:2 )

Dvě branky Havlíčka z první půle rohodly utkání v Modřanech a Aritma B veze cenné tři body.

Řeporyje - Aritma B 4:2 ( 1:0 )