Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                           Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 42.týden 15.10. - 21.10.2018 

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Turnaj Weber cup: skupina Aritma

Weber cup 2018

 TABULKA

Rozlosování a výsledky :

 

Datum čas Utkání Výsledek





1.kolo



So 13.1. 9:30 Meteor Střešovice 2:2(1:0)
So 13.1. 11:30 1999 Praha Klíčany 6:4(2:3)
So 13.1. 13:30 V.Dobrá Nebušice 5:2(2:2)
So 13.1. 15:30 Kunratice Klecany 1:1(0:0)





2.kolo



So 20.1. 9:30 Klíčany Meteor 2:3(0:2)
So 20.1. 11:30 Kunratice 1999 Praha 1:6(0:4)
So 20.1. 13:30 V.Dobrá Střešovice 3:2(1:1)
So 20.1. 15:30 Nebušice Klecany 5:5(2:3)





3.kolo



So 27.1. 9:30 Střešovice 1999 Praha 5:0(3:0)
So 27.1. 11:30 Klíčany V.Dobrá 2:2(0:1)
So 27.1. 13:30 Klecany Meteor 1:7(1:2)
Ne 28.1. 10:00 Nebušice Kunratice
2:4(0:2)





4.kolo



So 3.2. 12:00 Meteor  Kunratice   
7:1(1:0)
So 3.2. 14:00 Klecany Klíčany
1:1(0:1)
So 3.2. 16:00 Střešovice Nebušice 2:1(1:0)
So 3.2. 18:00 1999 Praha V.Dobrá
2:4(0:2)





5.kolo



So 10.2. 12:00 1999 Praha Meteor 5:3 (0:2)
So 10.2. 14:00 Nebušice Klíčany 3:3 (2:3)
So 10.2. 16:00 Střešovice Kunratice 1:2 (0:1)
St 14.2. 19:00 Klecany V.Dobrá 1:1 (0:0)





6.kolo



So 17.2. 9:30 V.Dobrá Meteor 1:1 (1:1)
So 17.2. 11:30 Klíčany Kunratice 5:3 (3:3)
So 17.2. 13:30 Klecany Střešovice 1:3 (0:1)
St 21.2. 19:00 Nebušice 1999 Praha
3:0 kont.





7.kolo



So 24.2. 12:00 Meteor Nebušice 5:1 (3:0)
So 24.2. 14:00 Střešovice Klíčany 2:0 (0:0)
So 24.2. 16:00 Kunratice V.Dobrá 1:4 (0:2)
So 24.2. 18:00 1999 Praha Klecany 0:1 (0:0)

Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

 

Muži A | Sobota 20.10.2018, 15:30
SK SENCO Doubravka - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 27.10.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži A | Sobota 03.11.2018, 10:30
Tělovýchovná jednota Přeštice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 21.10.2018, 15:30
SK Aritma Praha - TJ AFK SLIVENEC
 
Muži B | Sobota 27.10.2018, 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s. - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 04.11.2018, 12:15
SK Aritma Praha - TJ Sokol Nebušice
 
U19 | Sobota 20.10.2018, 10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 27.10.2018, 12:30
SK Aritma Praha - TJ Jiskra Třeboň
 
U17 | Sobota 20.10.2018, 12:15
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 27.10.2018, 14:45
SK Aritma Praha - TJ Jiskra Třeboň
 
St.dorost B | Neděle 21.10.2018, 13:15
SK Aritma Praha - FK Řeporyje
 
St.dorost B | Sobota 27.10.2018, 11:00
Spartak Kbely - SK Aritma Praha
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

 

U15 | Sobota 20.10.2018, 10:00
FK Admira Praha - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 27.10.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U14 | Sobota 20.10.2018, 11:45
FK Admira Praha - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 27.10.2018, 18:45
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U13 | Sobota 20.10.2018, 10:00
SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň
 
U13 | Neděle 28.10.2018, 10:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 20.10.2018, 10:00
SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň
 
U12 | Sobota 20.10.2018, 12:00
SK Aritma Praha - Fotbalová akademie Praha
 
U11 | Neděle 21.10.2018, 10:45
SC Xaverov Horní Počernice - SK Aritma Praha
 
U10 | Čtvrtek 18.10.2018, 17:00
SK Aritma Praha - TJ Slavoj Suchdol
 
U9 | Pátek 19.10.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SC Xaverov Horní Počernice
 
U8 | Čtvrtek 18.10.2018, 17:00
SK Aritma Praha - FK Řeporyje
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS