X Turnaj Weber cup: skupina Radotín
Weber cup 2018
Rozlosování a výsledky :
Datum | čas | Utkání | Výsledek | |
1.kolo | ||||
So 13.1. | 9:30 | Braník | Motorlet | 2:3 (1:2) |
So 13.1. | 11:30 | Hvozdnice | Podolí | 6:5 (1:4) |
So 13.1. | 13:30 | Zbraslav | Jíloviště | 2:4 (0:2) |
Čt 18.1. | 18:30 | Lety | Radotín | 3:3 (1:1) |
2.kolo | ||||
Čt 1.2. | 19:00 | Braník | Lety | 10:1 (4:0) |
So 20.1. | 13:30 | Radotín | Podolí | 1:2 (1:1) |
So 20.1. | 15:30 | Hvozdnice | Zbraslav | 4:2 (2:1) |
Po 22.1. | 18:30 | Jíloviště | Motorlet | 4:3(1:1) |
3.kolo | ||||
So 27.1. | 9:30 | Jíloviště | Hvozdnice | 4:3(2:3) |
So 27.1. | 11:30 | Lety | Motorlet | 1:3(0:2) |
So 27.1. | 13:30 | Podolí | Braník | 2:3(0:2) |
So 27.1. | 15:30 | Zbraslav | Radotín | 2:1(0:1) |
4.kolo | ||||
So 3.2. | 11:30 | Radotín | Jíloviště | 1:6(0:1) |
So 3.2. | 13:30 | Lety | Podolí | 0:2(0:2) |
So 3.2. | 15:30 | Motorlet | Hvozdnice | 2:7(1:1) |
Út 6.2. | 18:30 | Braník | Zbraslav | 7:6(3:4) |
5.kolo | ||||
So 10.2. | 9:30 | Zbraslav | Lety | 1:2(0:2) |
So 10.2. | 11:30 | Podolí | Motorlet | 5:2(1:0) |
So 10.2. | 13:30 | Hvozdnice | Radotín | 5:2(1:0) |
So 10.2. | 15:30 | Jíloviště | Braník | 6:1(3:1) |
6.kolo | ||||
Čt 22.2. | 18:00 | Motorlet | Radotín | 6:0(4:0) |
So 17.2. | 11:30 | Podolí | Zbraslav | 1:5(1:3) |
So 17.2. | 13:30 | Braník | Hvozdnice | 2:2(0:1) |
So 17.2. | 15:30 | Lety | Jíloviště | 0:2(0:1) |
7.kolo | ||||
So 24.2. | 11:30 | Jíloviště | Podolí | 0:4(0:4) |
So 24.2. | 13:30 | Zbraslav | Motorlet | 3:2(2:1) |
Ne 25.2. | 15:30 | Radotín | Braník | 2:4(1:1) |
Čt 1.3. | 18:30 | Hvozdnice | Lety |
Aritma TV
Utkání 2023/24
Soutěžní zápasy mužů a dorostů
Muži A | 23. kolo
Příbram – Aritma Praha
Muži B | 23. kolo
Aritma Praha – Přední Kopanina
U19 | 23. kolo
Meteor – Aritma Praha
U17 | 23. kolo
Meteor – Aritma Praha
MLÁDEŽ 2023/24
Soutěžní zápasy žáků
U15 | 23. kolo
Roudnice nad Labem – Aritma Praha
U14 | 23. kolo
Roudnice nad Labem – Aritma Praha
U13 | 23. kolo
Aritma Praha – FK Varnsdorf
U12 | 23. kolo
Aritma Praha – FK Varnsdorf