x -Turnaj Weber Cup 2019 - skupina B
Datum | čas | Výsledek | |||||
1.kolo | |||||||
So 12.1. | 10:00 | Střešovice | Motorlet U19 | 3:1 | Motorlet | ||
So 12.1. | 12:00 | Meteor U19 | Podolí | 1:1 | Motorlet | ||
So 12.1. | 14:00 | Zbraslav | Jíloviště | 3:5 | Motorlet | ||
So 12.1. | 17:00 | Spoje | 1999 Praha | 4:5 | Aritma | ||
2.kolo | |||||||
So 19.1. | 12:00 | Jíloviště | Motorlet U19 | 3:3 | Motorlet | ||
So 19.1. | 14:00 | 1999 Praha | Podolí | 2:7 | Motorlet | ||
So 19.1. | 15:00 | Meteor U19 | Zbraslav | 2:1 | Aritma | ||
So 19.1. | 17:00 | Střešovice | Spoje | 0:3 | Aritma | ||
3.kolo | |||||||
So 26.1. | 12:00 | Spoje | Motorlet U19 | 3:1 | Motorlet | ||
So 26.1. | 14:00 | Podolí | Střešovice | 2:3 | Motorlet | ||
So 26.1. | 17:00 | Jíloviště | Meteor U19 | 5:3 | Aritma | ||
So 26.1. | 19:00 | Zbraslav | 1999 Praha | 2:2 | Aritma | ||
4.kolo | |||||||
So 2.2. | 12:00 | Motorlet U19 | Meteor U19 | 1:6 | Motorlet | ||
So 2.2. | 18:00 | Spoje | Podolí | 3:4 | Motorlet | ||
So 2.2. | 15:00 | Střešovice | Zbraslav | 6:0 | Aritma | ||
St 30.1. | 19:00 | 1999 Praha | Jíloviště | 1:8 | Aritma | ||
5.kolo | |||||||
So 9.2. | 18:00 | Podolí | Motorlet U19 | 0:3 | Motorlet | ||
So 9.2. | 13:00 | Meteor U19 | 1999 Praha | 3:0 kont. | Aritma | ||
So 9.2. | 17:00 | Jíloviště | Střešovice | 3:1 | Aritma | ||
St 20.2. | 19:00 | Zbraslav | Spoje | 0:3 | Aritma | ||
6.kolo | |||||||
So 16.2. | 14:00 | Motorlet U19 | 1999 Praha | 6:2 | Motorlet | ||
So 16.2. | 16:00 | Podolí | Zbraslav | 1:3 | Motorlet | ||
So 16.2. | 17:00 | Střešovice | Meteor U19 | 1:2 | Aritma | ||
So 16.2. | 19:00 | Spoje | Jíloviště | 5:1 | Aritma | ||
7.kolo | |||||||
Pá 22.2. | 18:30 | Zbraslav | Motorlet U19 | 0:5 | Motorlet | ||
So 23.2. | 18:00 | Jíloviště | Podolí | 6:1 | Motorlet | ||
So 23.2. | 17:00 | 1999 Praha | Střešovice | 3:0 kont. | Aritma | ||
So 23.2. | 13:00 | Meteor U19 | Spoje | 3:4 | Aritma |
Aritma TV
Utkání 2023/24
Soutěžní zápasy mužů a dorostů
Muži A | 24. kolo
Aritma Praha – Tachov
Muži B | 24. kolo
Zlíchov – Aritma Praha
U19 | 24. kolo
Aritma Praha – FK Baník Souš
U17 | 24. kolo
Aritma Praha – FK Baník Souš
MLÁDEŽ 2023/24
Soutěžní zápasy žáků
U15 | 24. kolo
Aritma Praha – FK Neratovice - Byškovice
U14 | 24. kolo
Aritma Praha – FK Neratovice - Byškovice
U13 | 24. kolo
FŠ Litvínov – Aritma Praha
U12 | 16. kolo
Dukla jižní Město – Aritma Praha