Jan Brych | | U11 | U10 | U9 | U8

Letní kemp

Hráči si ve třetím dnu vyzkoušeli beach přehazovanou, rugby a plážový fotbal

 

    Již třetím dnem pokračoval první turnus letních aritmáckých kempů. Dopoledne měli hráči v plánu návštěvu beachvolejbalových kurtů v přilehlém tenisovém areálu. Nejdříve si přehazovanou na písku, rugby a plážový fotbal, vyzkoušeli účastníci sportovně fotbalového kempu. Zatímco specializovanější skupina pilovala nácvik další kličky, tentokrát se jednalo o navedení soupeře na střed s prudkou zasekávačkou do protisměru pohybu obránce. Mimo to byla dopolední tréninková jednotka zaměřena i na přihrávku a převzetí míče do pohybu. Kluci vše zvládli a co víc, tyto dovednosti dokázali přenést do odpoledních zápasů celotýdenního turnaje.

    Aby jsme načerpali síly do odpoledního programu dopřáli jsme si výborný oběd. Špagety s boloňskou omáčkou a sýrem paní kuchařka nestačila přidávat. Není proto divu, že rozjezd do odpoledních tréninků byl pomalejší. Nicméně po krátkém zahřátí nastal opět boj o body do celkové tabulky turnaje. V kempu Fotbal+ byl dnes na programu dvojzápas a ve hře bylo i s závěrečným penaltovým rozstřelem celkem 10 bodů. První zápas se hrál do vstřelení 3 branek v počtu 2 na 2, jakmile se na nějakém hřišti podařilo vstřelit tři branky, tak se hřiště spojila a hrálo se 6 na 6 na šest branek. V tomto klání bylo úspěšnější Atletiko Madrid, které potřebovalo body jako sůl, aby se udrželo ve hře o celkové vítězství v turnaji. Později následoval klasický zápas 6 na 6 na velké branky, ve kterém po urputném boji uspělo opět Atletiko. Závěrečný penaltový rozstřel skvěle vychytal brankář Kůča a tak se hráči ze Španělské metropole mohli radovat ze zisku 10 bodů. Tabulka turnaje se tedy poněkud proměnila. Na tahu jsou teď hráči Juventusu, kteří musejí dohánět čtyřbodovou ztrátu.

Odpoledne se v rámci sportovně fotbalového kempu hráči zaměřili na rychlost a techniku běhu s míčem, kterou opět dokázali dobře přenést do pozdějších zápasů. Kromě pěkných gólů byly dnes vidět i rychlé kombinace.

Zítra hráče na variantě Fotbal+ čeká druhé kolo testování. Účastníci sportovně fotbalového kempu se zaměří především na střelbu a vyzkouší si i jiné sporty. 

VIDEO

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků