Jan Brych | | U11 | U10 | U9 | U8

Letní kemp

Hráče na kempu upoutal třetí den zápas našeho dorostu, zasekávačku s naznačením se ale naučit stihli

 

Třetí den dopoledne měli trenéři kempu Fotbal+ v plánu naučit svoje svěřence zasekávačku pod sebe s naznačením. Zpočátku se však pozornost hráčů upínala spíše k přátelskému utkání našeho dorostu s Meteorem, které se hrálo souběžně. Po chvíli se už ale pilně všichni věnovali nácviku. Po dostatečném nacvičení kličky jsme přešli do zakončování po této fintě a úspěšnost byla dosti vysoká. Dopolední program na hřišti završila hra 1 na 1 na dvě branky, ve které gól po zasekávačce platil za pět.

Sportovně fotbalový kemp strávil dopoledne na beachvolejbalovém kurtu, kde si hráči vyzkoušeli přehazovanou, rugby a plážový fotbal. Mimo to se v tréninku na písku věnovali i rozvoji síly, kvůli velkému odporu písku. Zkrácenou návštěvu kurtů absolvovali i účastníci kempu Fotbal+. Na posilnění dnes v restauraci Za Pět dvanáct přichystali špagety a jen se po nich zaprášilo.  

V odpoledním programu si kluci znovu procvičili už naučené kličky, tentokrát ve hře 2 na 2 na čtyři branky. Před skórováním museli hráči míč provést mezi dvěma kužely nebo si mezi nimi nahrát. Na závěr dne se opět rozdělovaly body do celotýdenního turnaje. Po přestupech v minulém kole se týmu Realu vyrovnal mančaft Liverpoolu, oba celky jsou se 12 body ve vedení turnaje. Tým Juventusu se zatím poněkud hledá. Do konce turnaje zbývají poslední dvě kola, je tedy nejvyšší čas, aby se hráči z Turína probudili.

 

VIDEO

Fotogalerie

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků