Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní kemp

11.07.2019 | Jan Brych
U11, U10, U9, U8

Testy fotbalových dovedností ukázali u účastníku Fotbal+ zlepšení, zatímco sportovně fotbalový kemp se mimo jiné věnoval i gymnastice

Během čtvrtého dne byla na některých hráčích patrná únava a není divu. Po celý týden se věnují náročnému programu. Sportovně fotbalový kemp se po zahřátí a rozcvičení zaměřil na přesnost střelby a rozvoj pohybových dovedností skrze gymnastiku. Skvěle k tomu posloužila velká žíněnka vhodná například pro dopady z atletické disciplíny skok do výšky. Účastníci kempu Fobal+ se opět naučili nové kličky, tentokrát dvě. Šlo o rolovačku (povalovačku) a naznačení s následným rychlým přehozením z nohy na nohu á la Messi.

Těsně před obědem čekaly hráče z Fotbal+ výkonnostní testy, které měly odhalit, zda se hráči v jednotlivých dovednostech zlepšili. U většiny hráčů byly výsledky lepší než v první den kempu.

V odpoledním programu směřovaly do rozhodujících momentů celo kempové turnaje. Drama čeká hráče především v kempu Fotbal+, protože oba celky, tedy Juventus a Atletico mají po čtyřech kolech shodně po 11 bodech. V dnešním zápase přesvědčivě zvítězil tým Juventusu 11:2. Vyrovnávací bod do tabulky přidal klub z Itálie v penaltovém rozstřelu, jehož závěr je zachycen na přiloženém videu.

Zítra nás čeká sveřepý boj o celkové vítězství, fanoušci by se tento zápas neměli nechat ujít. Začátek je plánovaný na cca 15:00.  

VIDEO

 
LETNÍ KEMP 2022

     PROPOZICE 

    PŘIHLÁŠKA 

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS