Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

WEBER CUP 2022

12.03.2022 | Roman Kunc

Zimní turnaj WEBER CUP

 s přehledem ovládají 

TJ Spoje Praha

Tabulka

Výsledky:

WEBER CUP 2022

Předehrávky 7. kolo
SO 15.1. 12:00 Střešovice – Meteor U19 hř. Střešovice 3:3 (2:2)  střelci : Alba, Kouklík, Jelínek - Dohnal, Král, Kordiak

SO 22.1. 12:00 Jíloviště - Povltavská B hř. Aritma 1:10 (0:5) střelci: Wolf - 3x Tomanec, 2x Nazarenko, 2x Khrolemok, Třešňák, Dvořák, Obermajer


Předehrávka 5. kolo

ST 26.1. 19:00 Aritma B - Meteor U19 hř. Aritma 2:4                    střelci: Jakoubek, Bárta - 2x Kordiak, Zemánek, Soběslavský

1. kolo

PÁ 28.1. 20.00 Spoje - Meteor U19 hř. Aritma  2:0                     střelci: Madej, Verner

SO 29.1. 10.00 Radotín - Povltavská B hř. Radotín  1:5                   střelci: Maruš - 3x Bicenc, Nazarenko, Khrolenok
SO 29.1. 12:00 Jíloviště - 1999 Praha hř. Radotín  1:1                střelci: Frank - Měska
SO 29.1. 12:00 Střešovice – Aritma hř. Aritma  2:1                  střelci : Charvát, Morgerstern

6. kolo
ST 2.2. 20:00 1999 Praha – Meteor U19 hř. Aritma

2.kolo
SO 16.2.19:00 Povltavská B - Aritma B hř. Radotín 
SO 5.2. 12:00 1999 Praha - Radotín hř. Radotín 7:4                    střelci: 3x Měska, 2x Štefánek, 2x Opočenský - 2x Kubišta, Pivnička, Doležal
SO 5.2. 12:00 Spoje - Střešovice hř. Aritma 6:2                    střelci: 4x Madej, 2x Verner - Ridzák, Věchtík
SO 5.2. 14:00 Meteor U19 - Jíloviště hř. Aritma 3:1                    střelci: 3x Kordiak - Jánošek

Předehrávka 4.kolo
ÚT 8.2. 18:00 Meteor U19 - Radotín hř. Radotín  4:4                  střelci: 2x Kordiak, Kalhous, Dohnal - Císařovský, Doležal, Louda, Dlouhý

3.kolo
SO 12.2. 10:00 Radotín - Jíloviště hř. Radotín   odloženo
SO 12.2. 12:00 Meteor U19 - Povltavská B hř. Radotín  1:5              střelci: Kalhous - 3x Bicenc, Jakobínský, Domanský
SO 12.2. 12:00 Spoje – Aritma B hř. Aritma  5:2                            střelci: 2x Madej, Verner, Košut, Landa - 2x Komárek 

SO 12.2. 14:00 Střešovice - 1999 Praha hř. Aritma    5:0              střelci: Charvát, Němec, Koudelka, Rydzák, Burýsek

4. kolo
SO 19.2. 12:00 Povltavská B - Střešovice hř. Radotín 1:1               střelci: Obermajer - Ridzák
SO 19.2. 12:00 Aritma B - Jíloviště hř. Aritma 4:7                           střelci: 2x Tománek, 2x Touré - 2x Malý, 2x Sorna, Pospíchal, Janoušek V., Janoušek F.
SO 19.2. 14:00 1999 Praha - Spoje hř. Aritma  2:3                           střelci: Vejražka - 2x Madej, Kubek

5. kolo
SO 26.2. 10:00 Jíloviště - Spoje hř. Radotín  3:3                             střelci: 2x Janoušek, Rada - Verner, Ladra, Mašek
SO 26.2. 12:00 Střešovice - Radotín hř. Radotín  1:3                      střelci: Koudelka - Louda, Doležal, Mašek
ST 2.3. 20:00 Povltavská B - 1999 Praha hř. Aritma
3:0 kont.

6. kolo

SO 5.3. 10.00 Povltavská B - Spoje hř. Radotín  1:6                        střelci: Neumann - 2x Koubek, 2x Šplíchal, Zmul, Ladra  

SO 5.3. 10.00 Aritma B - Radotín hř. Aritma  1:1   foto                    střelci: Tošnar - Mašek
SO 5.3. 12.00 Jíloviště - Střešovice hř. Radotín  0:4                      střelci: 2x Rydzák, Kříž, Burýšek

7. kolo
SO 12.3. 10:00 Spoje - Radotín hř. Radotín   2:2                             střelci: Madej, Kočúch - Pivrnička, Maruš
SO 12.3. 12:00 Aritma B - 1999 Praha hř. Radotín  3:1                   střelci: 2x Havlíček, Kortyš - Štefánek   

 
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 21.05.2022, 10:15
SK Aritma Praha - SK Štětí
 
Muži A | Sobota 28.05.2022, 10:15
FK Olympia Březová - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 04.06.2022, 10:15
SK Aritma Praha - FK Neratovice - Byškovice
 
Muži B | Neděle 22.05.2022, 17:00
TJ AFK SLIVENEC - SK Aritma Praha
 
Muži B | Sobota 28.05.2022, 16:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Libuš 838, o.s.
 
Muži B | Sobota 04.06.2022, 10:30
TJ Sokol Nebušice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 21.05.2022, 12:30
SK Aritma Praha - SK Hořovice
 
U19 | Sobota 28.05.2022, 17:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 04.06.2022, 12:30
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
U17 | Sobota 21.05.2022, 14:45
SK Aritma Praha - SK Hořovice
 
U17 | Sobota 28.05.2022, 17:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 04.06.2022, 14:45
SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Přeštice
 
LETNÍ KEMP 2022

     PROPOZICE 

    PŘIHLÁŠKA 

 

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | Sobota 21.05.2022, 10:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Motorlet Praha
 
U15 | Neděle 22.05.2022, 17:00
Sportovní klub Motorlet Praha - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 28.05.2022, 14:00
SK Aritma Praha - SK Čechie Smíchov
 
U14 | Sobota 21.05.2022, 12:00
SK Aritma Praha - Sportovní klub Motorlet Praha
 
U14 | Neděle 29.05.2022, 12:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 04.06.2022, 12:00
SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911
 
U13 | Sobota 21.05.2022, 10:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 28.05.2022, 10:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U13 | Sobota 04.06.2022, 17:00
Bohemians Praha 1905 - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 21.05.2022, 10:00
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 22.05.2022, 13:15
FC Zličín - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 22.05.2022, 14:00
FK Vinoř 1928 - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS