Přihlaste se na letní kemp Aritma zde .     Propozice        
         

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Archiv

Letní sportovně - fotbalový kemp

                               SK ARITMA Praha


                      pořádá již 7.ročník letních kempů.


I druhý turnus letních fotbalových kempů si účastníci pořádně užili!

V rámci programu 2. turnusu letních fotbalových kempů si kluci i holky užili spoustu zábavy a doufejme, že se naučili spoustu nových fotbalových dovedností. Při porovnání výsledků vstupních a závěrečných dovednostních testů bylo u většiny účastníků vidět zlepšení. Během 2. turnusu se o zážitky ze své bohaté sportovní kariéry přišli na kemp podělit hned dva slavní hosté. Prvním z nich byl bývalý ligový hráč a současný trenér mládeže pražské Dukly Tomáš Kulvajt. Zejména jeho povídání o tom, co je při dělání fotbalu na vrcholové úrovni důležité, bylo velmi zajímavé. Druhým hostem byl olympionik, skvělý atlet a překážkář Petr Svoboda. I k překvapení trenérů měl právě Petr Svoboda v začátcích své kariéry k fotbalu blízko a byl v něm hodně dobrý.

Velmi povedené letní počasí uvítalo účastníky druhého aritmáckého kempu

Druhého turnusu letních aritmáckých kempů se účastní rekordních 50 malých fotbalistů a fotbalistek. Trenéři pro ně mají připravený velmi nabitý program. Hned první den si hráči otestovali, jak jsou na tom v základních fotbalových dovednostech. V odpoledním bloku navíc odstartoval celotýdenní turnaj. Nejlépe si dnes vedl tým modrých. Trenéři i hráči samotní byli do programu tak zažraní, že dokonce zapomněli na svačinu. V dalším programu kempu jsou i dvě diskuze se speciálními hosty. Jedním z nich bude již v úterý bývalý ligový fotbalista a současný trenér mládeže Dukly Praha Tomáš Kulvajt.

Hráči se tak budou moci dozvědět více o tom, jak to chodí v profesionálním fotbale, a případně se zeptat na to, co je nejdůležitější, při cestě za dobrými sportovními výkony.

První turnus aritmáckých fotbalových kempů byl plný zážitků a fotbalu

Účastníci 1. turnusu letních aritmáckých fotbalových kempů úspěšně dokončili kemp Fotbal plus a Sportovně fotbalový kemp. Hned první den si kluci vyzkoušeli, jaké jsou jejich fotbalové dovednosti. Ve druhém dni je čekala novinka kempů v podobě debaty s bývalým ligovým hráčem Janem Štohanzlem, který nyní hájí barvy Aritmy. Otázky, které směřovaly od malých fotbalistů směrem k bývalému hráči Mladé Boleslavi či Slavie Praha, byly velice zajímavé a nechyběl ani humor.

Turnaj přípravek

 

Ve středu 3. 6. obsadily naše týmy složené z ročníků 2013 a mladších pěkné druhé a čtvrté místo na turnaji v Košířích. Klukům se podařilo nastřílet velké množství gólů a hlavně prožili odpoledne plné pohybu a zábavy.

POJĎ HRÁT FOTBAL ZA ARITMU

Letní kemp

Letní aritmácké kempy jsou u konce, už nyní ale plánujeme další ročník!

 

Letní kemp

Závěrečné testy fotbalových dovedností ukázali zlepšení téměř u všech účastníků kempu Fotbal+

 

 

Letní kemp

Hráče na kempu upoutal třetí den zápas našeho dorostu, zasekávačku s naznačením se ale naučit stihli

 

Letní kemp

Ve druhém dni se hráči dopoledne naučili přešlapovačku, odpoledne je čekal fotbal 3 na 3 a zápasy turnaje

 

Letní kemp

Na Aritmě začal druhý turnus letních kempů a účast je veliká

 

Letní kemp

Pátý den kempu se kluci věnovali nácviku nůžek a rybiček

 

Letní kemp

Testy fotbalových dovedností ukázali u účastníku Fotbal+ zlepšení, zatímco sportovně fotbalový kemp se mimo jiné věnoval i gymnastice

Letní kemp

Hráči si ve třetím dnu vyzkoušeli beach přehazovanou, rugby a plážový fotbal

 

Letní kemp

Nácvik nové kličky, koordinace a zlepšování práce s míčem, to byl druhý den kempu!

  

Zobrazeno 1–15 z celkem 17

Aritma TV

Utkání 2022/23

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | 30. kolo
KlatovyAritma Praha
Muži B | 30. kolo
CholupiceAritma Praha
U19 | 30. kolo
Motorlet spolekAritma Praha
U17 | 30. kolo
Motorlet spolekAritma Praha

MLÁDEŽ 2022/23

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | 26. kolo
Aritma PrahaRoudnice nad Labem
U14 | 26. kolo
Aritma PrahaRoudnice nad Labem
U12 | 22. kolo
CholupiceAritma Praha
U12 | 22. kolo
BohniceAritma Praha