Utkání

Muži B: 1.A třída skupina B

1. kolo, neděle 6. 8. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Meteor Praha VIII

4:3 (3:1)
2. kolo, pátek 11. 8. 2023, Uhelné sklady tráva

SK Uhelné sklady PrahaSK Aritma Praha

2:3 (0:2)
3. kolo, neděle 20. 8. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaTJ Slovan Bohnice

6:0 (2:0)
4. kolo, neděle 27. 8. 2023

Spartak KbelySK Aritma Praha

3:3 (2:1)
5. kolo, neděle 3. 9. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Řeporyje

3:1 (0:1)
6. kolo, sobota 9. 9. 2023

Prague RaptorsSK Aritma Praha

1:4 (0:3)
7. kolo, neděle 17. 9. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSportovní klub Modřany

1:0 (0:0)
8. kolo, neděle 24. 9. 2023, FC Přední Kopanina

FC Přední KopaninaSK Aritma Praha

6:2 (2:1)
9. kolo, neděle 1. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFotbalový klub Zlíchov 1914

4:3 (2:2)
10. kolo, neděle 8. 10. 2023

Sportovní klub ZbraslavSK Aritma Praha

4:3 (1:3)
11. kolo, neděle 15. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma Praha1999 Praha

6:3 (3:2)
12. kolo, sobota 21. 10. 2023

Sportovní klub Libuš 838, o.s.SK Aritma Praha

0:1 (0:1)
13. kolo, neděle 29. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaOlympia Radotín

1:2 (1:0)
14. kolo, neděle 5. 11. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaTJ AFK SLIVENEC

4:0 (2:0)
15. kolo, neděle 12. 11. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSokol Cholupice

2:0 (2:0)
17. kolo, neděle 10. 3. 2024

SK Aritma PrahaSK Uhelné sklady Praha

18. kolo, neděle 17. 3. 2024

TJ Slovan BohniceSK Aritma Praha

19. kolo, neděle 24. 3. 2024

SK Aritma PrahaSpartak Kbely

20. kolo, pondělí 1. 4. 2024

FK ŘeporyjeSK Aritma Praha

21. kolo, neděle 7. 4. 2024

SK Aritma PrahaPrague Raptors

22. kolo, neděle 14. 4. 2024

Sportovní klub ModřanySK Aritma Praha

23. kolo, neděle 21. 4. 2024

SK Aritma PrahaFC Přední Kopanina

24. kolo, neděle 28. 4. 2024

Fotbalový klub Zlíchov 1914SK Aritma Praha

25. kolo, neděle 5. 5. 2024

SK Aritma PrahaSportovní klub Zbraslav

26. kolo, neděle 12. 5. 2024

1999 PrahaSK Aritma Praha

27. kolo, neděle 19. 5. 2024

SK Aritma PrahaSportovní klub Libuš 838, o.s.

28. kolo, neděle 26. 5. 2024

SC RadotínSK Aritma Praha

29. kolo, neděle 2. 6. 2024

TJ AFK SLIVENECSK Aritma Praha

30. kolo, neděle 9. 6. 2024

Sokol CholupiceSK Aritma Praha

16. kolo, neděle 16. 6. 2024

FK Meteor Praha VIIISK Aritma Praha

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice

Rozpisy zápasů